1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór?
Spinqa84

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12613

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-20, 17:32   Temat: nowotwór?
Bardzo mi przykro :( Przypomina mi się obraz mojej Mamy na dopaminie i pod respiratorem sprzed kilku miesięcy :(

Nawet jeżeli jest już bez kontaktu z otoczeniem, mów do niej! I trzymaj się :tull:
  Temat: nowotwór?
Spinqa84

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12613

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-16, 21:44   Temat: nowotwór?
ankah1974@wp.pl napisał/a:
Mama schudła 10 kg przez 2 miesiące, od wczoraj mówi tylko szeptem

Mój Tato w podobnym tempie tracił wagę, wszyscy myśleliśmy, że to z powodu przeziębienia, którego uparcie nie chciał leczyć antybiotykiem, a jak w końcu przyjął antybiotyk, to już nie wstawał z łóżka przez 3/4 dnia.
Jeżeli nie podadzą chemii, dobrze jest jak najszybciej udać się po skierowanie do hospicjum domowego. Mojemu Tacie wystawił je lekarz rodzinny, bo nie zakwalifikował się na leczenie przyczynowe ( chorował w sumie dwa miesiące od stwierdzenia podejrzenia nowotworu w śródpiersiu i rozsiewu nlp i miesiąc od ostatecznej diagnozy: rak płaskonabłonkowy płuca) z powodu udaru (przerzutów do mózgu?).

Zajmowałam się Tatą u siebie w domu i szczerze mogę powiedzieć, że pomoc hospicjum była nieoceniona, do lekarza dyżurnego można było dzwonić nawet co pół godziny, w środku nocy.
Trzymam kciuki, w razie pytań "organizacyjnych" służę pomocą! Powodzenia :*
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group