1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Złośliwy nowotwór płuc z przerzutami
Spinqa84

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8626

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-12-01, 09:40   Temat: Złośliwy nowotwór płuc z przerzutami
Wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Złośliwy nowotwór płuc z przerzutami
Spinqa84

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8626

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-18, 22:22   Temat: Złośliwy nowotwór płuc z przerzutami
ola1.9.9.4 napisał/a:
Bardzo chcemy miec tate ciagle przy sobie dlatego zdecydowaliśmy sie na hospicjum domowe. Czy to mojemu tacie przyniesie taka samą pomoc co hospicjum stacjonarne?

Póki dajecie radę z opieką, to bardzo fajne wyjście, zawsze byłam zdania, że lepiej jest leżeć w swoich czterech ścianach - ale warto zapytać Tatę, jak on się na to zapatruje i czy woli opiekę z Waszej strony czy stacjonarnie w hospicjum. Czasami chorzy czują się bezpieczniej w hospicjum niż w domu.
Co do wizyt lekarzy/pielęgniarek, to NFZ refunduje bodajże jedną wizytę lekarską i dwie pielęgniarskie w tygodniu ( jeżeli coś przekręciłam, niech mnie ktoś poprawi), ale nam od razu zapowiedzieli, że przychodzą zgodnie z potrzebą. Zwłaszcza w ostatniej fazie choroby pacjent wymaga częstszych wizyt i u nas hospicjum je zapewniało (pielęgniarka była co drugi dzień, a wiem, że do niektórych w ostatnich dniach życia przyjeżdżają codziennie), nie zważając na "refundacje".

Pytasz czy możecie liczyć na jeszcze rok razem z Tatą - nikt Ci tego niestety nie powie, rokowania rokowaniami, a każdy organizm swoje. Jedni wyprzedzają rokowania na plus, mój Tato niestety nie dożył nawet przewidywanych 2-3 miesięcy. Z całego serca życzę Ci, żebyście dotrwali razem w dobrej formie do dnia Twojego ślubu :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group