1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Agutka - komentarze
Syla

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9439

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-18, 19:24   Temat: Agutka - komentarze
Mój mąż miał rabdomysarcoma embrionale, miał 7 tygodni radioterapii non stop. Bardzo biedaka poparzyło ale zadziałało. Początkowo guz jakby "spuchł" ale okazało się że to był początek jego rozpadu, po prostu rozwalało go od środka i jakby kipiał. U niego akurat - żeby wzmocnić efekt ta radioterapia była razem z chemią ale najważniejsze, że zadziałało. We wrześniu 2006 miał ostatnią chemię i od tej pory było tylko lepiej. Teraz jest okazem zdrowia i choroba nie wróciła - twu twu, żeby nie zapeszyć! :-D
  Temat: Agutka - komentarze
Syla

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9439

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-18, 09:17   Temat: Agutka - komentarze
Mój mąż 5 lat temu chorował na złośliwego mięsaka i miał bardzo agresywną radioterapię ale nie słyszałam o żadnych klipsach ale domyślam się, że pod skórą wszywają coś co potem dla radioterapeuty zaznacza obszar do naswietlań. No ale to takie moje domysły tylko.

A co do mnie...lekarz powiedział że to moje fibromat to jest miejscowo tylko złośliwe, czyli wiadomo rośnie i często wraca. Mam tylko nadzieję, że jak wytną dokładnie i z marginesem a potem naswietlą jeszcze to nie wróci bo ileż można człowieka odkrawać kawałek po kawałku!
  Temat: Agutka - komentarze
Syla

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9439

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-17, 21:09   Temat: Agutka - komentarze
Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. Może w czwartek lekarz wyjaśni ci dlaczego ręka opada i co można z tym zrobić. Oszczędzaj ją bo przecież to raptem kilka dni po zabiegu!
  Temat: Agutka - komentarze
Syla

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9439

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-15, 19:35   Temat: Agutka - komentarze
Jusiu
Chyba nie ma już sensu ta dyskusja, że wydzielona, przeniesiona i regulamin. Wiem, czytałam i ok - nie ma tematu. Napisałam po prostu spontanicznie jak się poczułam. A poczułam się tak, bo kilka dziewczyn pisało w tym samym wątku i nie było zastrzeżeń ani wydzielania. Dlatego też sądziłam, że nie zawsze tak zasadniczo się podchodzi do tego. Ale ok, nie ma tematu

doris123
Trzymaj się! Myślę o Tobie ciepło i mam nadzieję, że z każdym dniem Ty i Twoja ręka czujecie się lepiej!! _itsme_
  Temat: Agutka - komentarze
Syla

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9439

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-14, 19:35   Temat: Agutka - komentarze
Hej - czytam was od jakiegoś tygodnia, nawet w skrócie opisałam swoją historię ale pewnie nikt nie widział bo została przeniesiona do oddzielnego tematu (nie wiem w sumie dlaczego???).

Strasznie pomaga mi to czytanie bo nie mam z kim pogadać... mama dostaje histerii a mój mąż uważa, że nie ma nad czym się roztrząsać bo skoro to nie jest nic złośliwego i nie zagraża mojemu życiu, to nie ma problemu żadnego :?ale?:

[ Komentarz dodany przez: jusia: 2010-10-15, 15:08 ]
Syla,zgodnie z zasadami forum Twój post o który tu pytasz został wydzielony w odrębny Twój wątek.Tak dla przejrzystości każdy ma na forum swój temat.
Byłaś o tym informowana przez Richelieu i Zufed.
Pozdrawiam!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group