1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Terlewa

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 53260

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-23, 16:38   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Przyjmij moje kondolencje....... ::rose::
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Terlewa

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 53260

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-02, 22:02   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
To bardzo dobrze, zobaczysz, Mamusia lepiej poczuje się i psychicznie i fizycznie, jak zobaczy jaką troskliwą ma opiekę. Lekarz z Hospicjum na pewno oceni, czy jest potrzebna pomoc psychologa, warto skorzystać z takiej pomocy.
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Terlewa

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 53260

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-30, 09:40   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Droga Justynko, bardzo współczuję, rozumiem, też przechodziłam przez horror ze służbą zdrowia.
Możesz załatwić Hospicjum bez skierowania, wystarczy karta informacyjna ze szpitala, zadzwoń do Hospicjum, udzielają pomocy bardzo profesjonalnie, do pacjenta podchodzą z sercem. Bardzo możliwe, że są kolejki na miejsce w Hospicjum, dlatego zadzwoń, przyjmą zgłoszenie, może jednak będą chcieli skierowanie, które może wystawić nawet rodzinny.
Wiesz pewnie doskonale, że Mamy nie wyleczą, ale nie będzie cierpiała, Tobie będzie lżej.
Będziesz miała konsultacje telefoniczne, przyjdzie pielęgniarka, lekarz.Ja dostałam łóżko sterowane na pilota, (za darmo)b bardzo pomaga w pielęgnacji chorego, pielęgniarka była codziennie, lekarz nawet w niedzielę po 21.00
Kochanie współczuję, pamiętaj musisz być silna, pomóc Mamie.
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Terlewa

Odpowiedzi: 104
Wyświetleń: 53260

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-17, 15:51   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc
Pogotowie ? (chociaż mogą powiedzieć ,że osobą z "taką" chorobą nie udzielają pomocy, tak było w przypadku mojego Męża - dwukrotnie), Hospicjum - zadzwoń, albo szpital , spróbuj jednak na początek pogotowie, może tam są ludzie, a nie procedury.
Nie zwlekaj, przecież Mama cierpi, ktoś musi udzielić pomocy.
Serdecznie pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group