1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: płyn w opłucnej, guzy w płucach,problem z wycinkiem z macicy
Termar

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6211

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-05, 09:55   Temat: płyn w opłucnej, guzy w płucach,problem z wycinkiem z macicy
kajka38 napisał/a:
dopytuje bo medycyna konwencjonalna w przypadku mojej mamy nie ma już zastosowania więc cóż mi pozostaje ?

Jeśli medycyna konwencjonalna rzeczywiście jest już bezradna.. wyczerpano już wszystkie możliwe do zastosowania terapie i leki to jest to bardzo szok dla rodziny i dla samej chorej osoby... pozostaje bezradność, więc nic nie stoi na przeszkodzie podawać leki tzw. "placebo" poprawiające stan psychiczny chorego,jego samopoczucie... ale nic o tych cudownych specyfikach, i których pisałaś nie wiem i wobec powyższego nie polecam,bo nie sprawdzone są one przeze mnie jak i przez wiele innych osób, a szarlatanom zarabiającym na chorych osobach i na ich rodzinach mówię "NIE"
Jednak coby nie powiedzieć to takich żerujących na cudzym nieszczęściu "hien" jest jednak dużo.
  Temat: płyn w opłucnej, guzy w płucach,problem z wycinkiem z macicy
Termar

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6211

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 16:35   Temat: płyn w opłucnej, guzy w płucach,problem z wycinkiem z macicy
kajka38 napisał/a:
Czy podawanie nutridrinków na tym etapie jest wskazane? ona nie bardzo chce jeść, nie chce żeby osłabiła sobie organizm a to są wysokoodzywcze preparaty.
_________________

Witajkajka38. Mój mąż miał przepisaną na Rp zawiesinę Megalia na pobudzenie łaknienia i przyrostu wagi. Jest to kuracja na co najmniej60 dni - aż 5 flaszek... ale mąż zużył tylko dwie i odstawił zawiesinę, bo apatyt miał i tak ogromny (może jednorazowo jadł niewiele,ale po 7 - 10 razy na dobę, odliczając z tego przynajmniej 7 - 9 godzin podczas snu) a i waga utracona - 8 kg - podczas wlewów chemii powróciła do stanu pierwotnego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group