1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diagnostyka
Ulax

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3340

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-28, 17:32   Temat: Diagnostyka
Jagoda,
Mój tatko trafił z dusznościami i saturacją bliską trupa. Przy okazji wyszło pełno wody. Guza po tk nie był ufff ulga. Lekarz stwierdził, te węzły takie duże. Przed wypisem jeszcze jedno tk - guz jak pięść, nieoperacyjny. Wskoczyliśmy od razu do klasyfikacji IIIb :'( Ale walka została podjęta. Sukces jeden za drugim. Guz po chemio i radioterapii maleje, wyniki bardzo dobre, forma doskonała. I naraz tato nie zdoli chodzić, ręka opada aż upada w łazience. Szpital, forumowicze radzą pilnue tk głowy. Ale szpital ma czas, po tygodniu koszmar okazuje się jawą. Cała głowa zajęta. Wszystko dzieje się w przeciągu kilku dni. (ps wyniki w szpitalu perfekcyjne). W chwili obecnej mój 65 letni tata umiera :'(

Kochana życzę Ci aby to było tylko Twoje jedno pytanie na tym forum, abyś nie musiała tu wracać.
Gdyby jednak i Was to spotkało, walcz o PET. My niemieliśmy, byłam mało nachalna, nie załatwiłam tego :-( może dziś byłoby inaczej :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group