1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z tematu: pomoc w interpretacji wyników
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17677

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-06, 21:37   Temat: Wydzielony z tematu: pomoc w interpretacji wyników
ja miałam zmiany usuwane i pierwsze co po jak poszłam do onkologa to kierował na badania obrazowe....może akurat mój przypadek jest taki.....chociaż mojej koleżanki mama też przed chemią miała badania obrazowe....hm...dlatego napisałam, żeby jakiś lekarz się wypowiedział....może to tylko w niektórych rodzajach nowotworu....ale w zależności od danego przypadku....może ktoś mnie oświeci:):);):) ;)
  Temat: Wydzielony z tematu: pomoc w interpretacji wyników
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17677

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-06, 20:39   Temat: Wydzielony z tematu: pomoc w interpretacji wyników
mówie na zasadzie doświadczeń swoich...a potem dodaje, że nie jestem lekarzem.....na tej zasadzie, którą sugerujesz..nikt nie powinien zabierać głosu..nawet lekarze....na ty forum.....tylko prowadzący....! takie jest moje stanowisko w tej sprawie! szkoda, ze nie czepiasz się osób które mówią coś i popełniają błey bo wiele takich znałazłam, że nigdy bym czegoś takiego nie wymyśliła.

[ Dodano: 2015-01-06, 20:43 ]
mój lekarz przed chemią kazał zrobić najpierw tk jb i rtg płuc i czekał na wyniki i z tym na konsylium jaki schemat ile chemii itd.
  Temat: Wydzielony z tematu: pomoc w interpretacji wyników
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17677

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-06, 19:36   Temat: Wydzielony z tematu: pomoc w interpretacji wyników
Nie jestem onkologiem ani lekarzem ale powinno być tk przed samą chemią, żeby mieli jasność od czego startują i jakie ta chemia przynosi rezultaty:)-miejmy nadzieję:)Może jakiś onkolog się wypowie:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group