1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Wiosna

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 33910

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-09-04, 14:43   Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Długo się zastanawiałam, czy Ci odpowiedzieć.
Jednak coś od siebie powiem.

,,Tjaaa teraz to wszyscy się odezwali."
To kto Ci odpowiadał przez te kilka stron wątku? Nikt ?

,,Widocznie trzeba poczuć ten ból we własnym sercu, żeby móc otworzyć się na drugiego człowieka." Tylko Ty jakoś się nie otworzyłaś. Obwiniasz wszystkich, że nic Ci nie pomogliśmy, że nic nie rozumiemy... Kilkanaście lat temu straciłam syna, pół roku temu straciłam męża. Większość z tu piszących kogoś straciła.
Chcesz dalej żyć ,,kąsając" wszystkich za karę, że straciłaś syna?
Nie rób tego, proszę. Bo ludzie się od Ciebie całkiem odsuną.

Potrzebujesz pomocy w tym trudnym czasie, tym razem dla siebie. Nie otaczaj się drutem kolczastym.

Szczerze współczuję Ci tak wielkiej Straty.
Pozdrawiam.
  Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Wiosna

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 33910

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-25, 22:37   Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Walcz, kkropka, !
Kibicuję Ci .
  Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Wiosna

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 33910

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-18, 12:51   Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
kkropka, spokojnie.

Wizyta w czasie której jest przepisany lek trwa dość długo, dlatego właśnie że wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Poza tym , na kilku kartkach dostaliśmy informacje -jakie mogą wystąpić skutki uboczne, na co zwracać szczególną uwagę oraz kilka numerów telefonów ,,w razie czego".
Czytałam ulotkę dośc dokładnie i poza sytuacją silnej reakcji uczuleniowej, nie ma tam skutków ubocznych które wymagałyby wezwania karetki na sygnale.
Moja rodzina mieszka 160 km od szpitala, w którym się leczymy.
Raz wzywałam karetkę bo mąż miał nagle problem z sercem, ale okazało się że to nie Zelboraf tu zawinił, tylko zator. Ten lek może źle wpłynąć na serce, ale nie dzieje sie to nagle - a w czasie każdej wizyty kontrolnej będziesz miała EKG aby lekarz wychwycił zawczasu jakieś nieprawidłowosci.

Może powieś sobie kartkę na lodówce i zapisuj na niej pytania do lekarza,jakie Ci się pojawią, zanim zapomnisz.
  Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Wiosna

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 33910

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-17, 13:49   Temat: Guzkowaty, Clark 5, Breslov 7 mm, przerzuty odległe
Witaj, kkropka, .
Dostaniesz pewnie Zelboraf.
Wyniki kiepskie, ale jak to mówią - dopóki piłka w grze, wszystko się może zdarzyć . Odwagi !

Nie jesteś sama |uscisk|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group