1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9241

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-12, 14:48   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Aniu
u mnie bóle głowy minęły ok miesiąca po jodowaniu. Moje bóle głowy były tak uporczywe, ze bardzo podnosiły ciśnienie krwi. Było to bardzo uciążliwe. Po ok dwóch miesiącach systematycznego przyjmowania leku na tarczycę - bóle głowy minęły.

Tuż po jodowaniu byłam cała opuchnięta - łącznie z twarzą. Ubrania które nosiłam przed operacja okazały sie bardzo za małe, za krótkie. Później kiedy nie zatrzymywała sie woda w organizmie, sukcesywnie chudłam.

Życzę dużo zdrowia.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ZULA12

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9241

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-06, 22:08   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
witaj Aniu
na swoje niektóre pytania znajdziesz odpowiedź np. w moim wątku. Ja niebawem będę miała jod diagnostyczny- trzy miesiące po operacji chociaż jeden z lekarzy stwierdził, ze to niepotrzebne.

Jesli będziesz dużo mówić, to możesz trochę odczuwać - taki lekki ból. Mnie endokrynolog poradził abym się oszczędzała.

W pracy mam zawsze w kubeczku trochę wody czy herbaty.
Po ok półtora miesiąca po operacji, zaczęłam jeździć na rowerze, trochę gimnastyki przy myciu okien i takie tam. Staram sie aby nie dźwigać. :lol:

[ Dodano: 2014-08-07, 19:42 ]
Aniu
ostatnio dowiedziałam sie , że z tym myciem okien to trochę przesadziłam ( ja wcześniej nie wiedziałam o tym). Raczej nie powinno się takich czynności wykonywać przez ok 6-mcy. Należy prowadzić oszczędny tryb życia. :shock:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group