1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-12, 17:57   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Nadzieja napisał/a:
W dniu śmierci mamy niestety zostałam całkowicie sama...
Ciężkie do opisania. Telefon milczy, nikt nie dzwoni, nikt już ni interesuje się moją osobą.

Tak, to jest smutne, dziwne, każdy ma już swoje życie, sama nie wiem czego ta samotność, brak zainteresowania ze strony innych ma nauczyć, nie wiem...
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-23, 21:52   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Nadzieja napisał/a:
Ale ja w życiu nie przypuszczałam ze bedzie aż tak źle...



:cry: Ja też nie...
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-27, 10:18   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Nadzieja napisał/a:
Na 16.20 mam lekarza rodzinnego. może coś mi zaradzi

To dobrze, hydroxizinka nie "zamula", ale wycisza, ona lub coś podobnego są niezbędne w tym trudnym czasie...
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-26, 20:33   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Mnie lekarz z hospicjum zaaplikował od razu hydroxyzinum vp i dał opakowanie do domu. Zażywałam 2-3 dziennie, tylko dzięki temu dałam radę i mogłam zająć się formalnościami, tzn. miałam wydzielane, żeby nie zrobić głupstwa.

[ Dodano: 2011-09-26, 20:34 ]
Na receptę.
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-26, 20:00   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Nadzieja, masz jakieś leki na uspokojenie??
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-24, 22:15   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
:cry: :cry: :cry:
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-14, 17:02   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Nadzieja napisał/a:
Same kosteczki

ale najkochańsze na świecie :)

Pozdrawiam Was gorąco! Trzymajcie się dzielnie Dziewczynki :)
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-17, 21:37   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Ania poryczalam sie :cry:

Ta choroba jest okrutna!
Widze, ze Twoja Mamunia, tak jak moja, gdy byla zdrowa,byla pelna energii, radosci.
Jak to sie mowi "fajna babka", ale musialo sie przytrafic im cos tak strasznego,
Dlaczego???!!!!!!!!!!

To spanie z otwartymi oczkami, te bialka, pamietam jak dzis.
Jezeli mozesz jedz do Mamy...

[ Dodano: 2011-08-17, 21:42 ]
I niech mi nikt nigdy nie mowi, ze to cierpienie ma sens!
NIGDY sie z tym nie pogodze!
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-13, 22:58   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
danisella,
Mama operowana byla na Klinicznej,poniewaz podejrzewali raka jajnika.
Okazalo sie jelito grube,wiec wco w Gdansku.

Od operacji zyla niecale pol roku.

[ Dodano: 2011-08-13, 23:10 ]
Nadzieja, pojawialy sie chwile nazwalabym q0nostalgii i zamys lenia, refleksji nad dotychczasowym zyciem. nie byly to moje ulubione chwile.
Ale Mamie chyba potrzebne. najwazniejsze zeby mogla sie zachowywac zgodnie z nastrojem.
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-13, 18:26   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
JustynaS1975 napisał/a:
dzięki dobrze 'nastawionej psychice' lepiej nam się żyje (i to nie tylko chorym,a le i zdrowym).


Tak Justyna, moja Mama jest dla mnie wzorem dobrze 'nastawionej psychiki' (świetnie to ujęłaś), czy gdy była zdrowa, czy chora, parła do przodu z uśmiechem i optymizmem oraz doskonałym poczuciem humoru, wbrew wszystkim i wszystkiemu.

Znajomi czy rodzina, wspominając Mamę mówią, że teraz to już się nie mają z kim tak powygłupiać, że takiej samej cioci czy koleżanki to już nigdy nie będzie.
To prawda.

Dlatego podwójnie teraz jest smutno i źle, tak bardzo brakuje Jej energii i ciepła, mojego kochanego promyczka.
  Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
Zebra

Odpowiedzi: 445
Wyświetleń: 68779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-13, 04:11   Temat: Nadzieja - komentarze (vf7)
danisella,
mysle ze bardzo chciala, taj jak moja Mama, ale okrutnie sie stalo,ze choroba byla bardzo agresywna i postepujaca dokladnie z dnia na dzien...

Dzisiaj widzialam sie ze znajomym, ktorego mama od 12 lat walczy z rakiem piersi, w pazdz ub roku, spotkalismy sie w szpitalu, u mojej Mamy wykryto raka jelita grubego, u jego przerzuty do kosci. Okazalo sie, ze jego mama jest po operacji i czuje sie swietnie.
Ponoc sila psychiki. Ja dla woli walki mojej Mamy jestem pelna podziwu, ale sama wola tez nie wystarcza.

Wydaje mi sie,ze wszystko to splot mniej lub bardziej szczesliwych przypadkow.

[ Dodano: 2011-08-13, 04:16 ]
Nadzieja,
dopoki walczycie - wygrywacie.

Trzymam kciuki za Was!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group