1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja babcia ma prawdopodobnie raka?
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 11275

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 22:06   Temat: Moja babcia ma prawdopodobnie raka?
Na razie nie wiadomo co leczyć i jak.

Jedyne leczenie, o jakim w tej chwili można mówić, to leczenie objawowe - czyli właśnie wspomnianych niedoborów czy opisywanego wodobrzusza.

Planowane jest TK jamy brzusznej, klatki piersiowej?
  Temat: Moja babcia ma prawdopodobnie raka?
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 11275

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 19:52   Temat: Moja babcia ma prawdopodobnie raka?
Konrad napisał/a:
Czy po tych badaniach co są niżej z 6 lutego lekarz nie powinien od razu babci nie wiem skierować na USG czy do innego specjalisty? czy lekarz nie popełnił błedu jakiegoś ?

Z 06.02 jest RTG kręgosłupa - nie ma tam nic niepokojącego onkologicznie, a także badania krwi - na ich podstawie nijak nie stwierdza się nowotworu, zresztą u babci wyniki były dobre (poza nielicznymi parametrami, np. podwyższone TSH może sugerować jakiś problem z tarczycą).

W wynikach z 18.04 wyniki są już niestety gorsze - widać kłopoty z wątrobą, niski potas - babcia ma uzupełniany ten niedobór?

Konrad napisał/a:
Gdzie można udać się ze skarga na danego lekarz jak w danej przychodni kierownik również nie chce ze mną rozmawiać ?

Jeśli koniecznie chcesz składać skargę, to skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Pacjenta i on powinien pokierować Cię dalej.

Konrad napisał/a:
Choć ja nie wiem gdzie tutaj niby widać raka te zaznaczone limiany na USB rozumiem ze to są już przeżuty?

W opisie wyraźnie jest mowa - "wątroba ze zmianami hypoechogenicznymi wielkości 17 mm - meta"
Meta oznacza przerzuty. Wątroba jest więc zajęta przerzutami nowotworu o nieznanym ognisku pierwotnym.
  Temat: Moja babcia ma prawdopodobnie raka?
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 11275

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 00:43   Temat: Moja babcia ma prawdopodobnie raka?
Wrzuć pliki, jakie wkleiłeś, w formie normalnych załączników do postów.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group