1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bardzo proszę o interpretację wyników
absenteeism

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6856

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-14, 08:15   Temat: Bardzo proszę o interpretację wyników
Agnieszka123 napisał/a:
Te 20 zastrzyków, które mama brała to nazwa brzmi ZINACEF 750

Czyli antybiotyk.

Agnieszka123 napisał/a:
Dzisiaj znowu stan podgorączkowy...:( dreszcze. Powiedzcie mi czy to jest normalne? Ile można mieć stan podgorączkowy?

Stan podgorączkowy można mieć bardzo długo. Może jest jakaś niedoleczona infekcja i stąd takie objawy.
  Temat: Bardzo proszę o interpretację wyników
absenteeism

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6856

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-12, 20:57   Temat: Bardzo proszę o interpretację wyników
cleo33 napisał/a:
Cierpliwości ,na pewno ktoś kompetenty Ci wkrótce odpowie.

Raczej czekamy na wynik poprzedniego TK, chociaż i tak, jeśli mam być szczera, zastanawiam się jak tu je porównać - poprzednie było TK HRCT, które jest czymś innym niż klasyczne TK z kontrastem.

Na pewno stwierdzone guzki, nacieki mogą sugerować nowotwór złośliwy, tak samo progresja, nie wiem jak to wyglądało w kwietniu i czemu nie zdecydowano się np. na bronchoskopię ewent. dalszą diagnostykę (bo nie wiem co faktycznie w kwietniu stwierdzono). Oczywiście na razie nic nie jest przesądzone, ale zgłosiłabym się do onkologa by pokierował dalej. Problem widzę jedynie w końcu roku, może być problem z szybkim zrobieniem badań.
  Temat: Bardzo proszę o interpretację wyników
absenteeism

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6856

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-12, 16:51   Temat: Bardzo proszę o interpretację wyników
Agnieszka123 napisał/a:
Hmm tylko problem polega na tym, że poprzednie wyniki zostały w szpitalu. Mama dostała tylko wypis...

W wypisie powinny być wyniki wszystkich zrobionych w trakcie pobytu w szpitalu badań. Jeśli nie, na pewno trzeba udać się na oddział i poprosić o kopię, w razie konsultacji u lekarza i tak wszystkie wyniki będą potrzebne (łącznie z kopią płyty cd).

Czy po badaniu TK z kwietnia była prowadzona jakaś diagnostyka, dalsze badania?

[ Dodano: 2012-12-12, 16:52 ]
Agnieszka123 napisał/a:
Jakieś dwa tygodnie temu miała przepisane przez internistę 20 zastrzyków

Jakich?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group