1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
absenteeism

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 52993

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-08, 10:23   Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
mnie również jest bardzo przykro, dużo siły...
  Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
absenteeism

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 52993

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-01, 16:53   Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
Też bym się skłaniała ku konsultacji z innym specjalistą, nawet prywatnie. Połowa kwietnia to bardzo odległy termin... lepiej nie czekać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.
  Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
absenteeism

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 52993

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-26, 13:24   Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
Hehe w Łodzi też wprowadzili zakaz palenia na przystankach, i co? Straż Miejska jakoś nie kwapi się z egzekwowaniem tego przepisu, ludzie palili jak palą, a zwróć takim uwagę to poznasz cały słownik przekleństw i bluzg :) tu niestety musi się zmienić ludzka mentalność dot. biernego palenia, zmuszania innych do wdychania dymu, żadne przepisy ani namowy nie pomogą.

A tu ciekawy artykuł dot. raka płuc i palenia: http://www.polityka.pl/na...-milczenie.read
  Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
absenteeism

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 52993

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-26, 09:08   Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
Poza tym palenie to choroba, i często walka z tym w trakcie innej walki - z rakiem - przynosi organizmowi więcej szkód niż korzyści, przynajmniej ja się spotkałam z takimi poglądami. Rzucanie palenia to przecież zwykły odwyk, a co za tym idzie męczące skutki uboczne. Słyszałam, że czasem lekarze np. nie zalecają rzucania palenia na siłę jak dostaje się chemię czy radio, żeby dodatkowo nie obciążać organizmu, bo człowiek załamie się totalnie psychicznie i fizycznie.
Ja sama jestem przeciwniczką palenia - moja babcia paliła (rzuciła kilka lat temu) i teraz ma DRP, co gorsza moja mama też pali już hohoho i nijak nie wytłumaczy jej się, że trzeba rzucić. Możecie sobie tylko wyobrazić co czuję, kiedy patrzę na babcię i wyobrażam sobie co będzie, jak na jej miejscu za pare-naście lat może być moja mama... Ale gdyby palenie miało być ostatnią rzeczą, jaka uspokaja, to nie wiem, czy miałabym serce tak to komuś odebrać w chwili, kiedy może już nie ma ratunku.

Zresztą ta sprawa jest podobna do propozycji zasłyszanej wczoraj w tv - ponieważ są doniesienia, że opalanie na solarium może przyczynić się do powstawania raka skóry, to należy robić spis osób chodzących do solarium i w razie zachorowania na raka w przyszłości obciążyć je wszystkimi kosztami leczenia. Też dość kontrowersyjne :)


Sorry za takiego offtopa ;) blatka, fajnie że Tata czuje się w miarę dobrze, oby tak dalej!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group