1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pabi-dexamethason
acia500

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 50311

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-06-07, 18:27   Temat: pabi-dexamethason
dziś neurolog przypisał mi ten lek PABI-DEXAMETHASON + do tegi IPP oslonowo i KALIPOZ PROLONGATUM. i
boje sie teraz ten Pabi dexamethason brać. przypisal mi go na obrzek mózgu. (podejrzenie wolno rosnacego glioma z obrzekiem)
dawka 2 razy dziennie po 2 pabi-dex.. Ipp 1 dziennie kalipoz 1dziennie.
w poniedziałek wizyta neurochirurgiczna przyspieszona (miala byc na wrzesien dopiero - takie kolejki).
ważę 52kg na 160cm wyglaam dobrze mam wade wzroku -1L -1,25P
choruje na Recklinghausena inaczej NF.
boje się skutkow ubocznych ale czytałam że też pomaga.
po Pabi dex podobno ma sie wilczy apetyt ja bez tego potrafie duzo czasem jesc i waga skacze 50-53kg podobno jest sie drazliwy nerwowy senny i oslabienie miesni. ja nie moge mam synka energicznego 9 mcy ma i przez pol dnia sama z nim w domu jestem musze byc na silach. w dodatku on wstaje o 5 rano i juz trzeba z nim wstac. proba przestawienia go zrobila to ze wstawal o 4. wiec niech juz wstaje sobie o 5. jestem senna i zmeczona wciaz nerwowa czesto. to ten lek wtedy moze wzmocnic. niech znajdzie sie chociaz jedna osoba co stwierdzi ze ten lek jest ok i nic jej nie jest to obawy troche chociaz mina
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group