1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ania ha - menopauza
agalla

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 43477

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2013-02-04, 20:41   Temat: Ania ha - menopauza
Jolana popieram twoja wypowiedz bo sprawdzilam na sobie i dziala cudownie. A symptomy mialam wszystkie i to na ostro. Najpierw wyrzucilam mieso bo nie mam dostepu do rzeczywiscie zdrowego a zaczelam jesc wiecej ryb, soczewice i orkisz oraz pierzge.
Mnostwo warzyw ktore sama hoduje, w tym tony natki pietruszki no i owoce, oraz kielki.
Zadnych tluszczy zwierzecych tylko olej rzepakowy,lniany, z oliwek oraz tran. Chleb i pasta tylko ciemne i sama pieke chleb. Ze slodyczy tylko miod albo stewia.
Pije herbate biala, czerwona, yerba mate i ziolowe.
Wyniki badan wszystkie powrocily mi do normy, znikly wszystkie symptomy a samopoczucie mam wspaniale. Skora bardzo mi sie poprawila i cera tez az niektore kolezanki pomawialy mnie ze robie sobie jakies super kuracje i koniecznie chca wieziec co to jest a nie uwierza ze to tylko zmiana diety. Tak od 4 lat i nie zamierzam tego zmieniac bo czuje sie jak nowonarodzona. Mam duzo wiecej energii i spie jak niemowle. Moja siostra brala hormony i teraz ma bardzo duze problemy z sercem i piersiami i to wlasciwie odrzucilo mnie na dobre od hormonow. No i oczywiscie sporo aktywnosci fizycznej w ogrodzie i gimnastyka, spacery. Polecam bo sprawdzilam na sobie i dziala. Zapomnialam kompletnie o menopauzie chociaz ja przechodze. Jest to rezim ale po pewnym czasie stal sie po prostu naturalny. Agalla
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group