1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy nosogardła
agamag

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 14179

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-05-08, 18:59   Temat: Rak płaskonabłonkowy nosogardła
Witaj,
Mój tata w styczniu zakończył leczenie radio-chemioterapia, miał wcześniej przerwę z powodu złych wyników. Też miał bardzo silny odczyn w gardle i całej jamie ustnej. Pomagała mu płukanka Caphosol. To jest drogie, ok. 200 zł-240 za 30 sztuk (60 ampułek, ale na jedno użycie miesza się 2 kapsułki, które różnią się składem). Płukał tym kilka razy dziennie (chyba 3 razy). Ale później w jednej aptece polecono mu coś innego, taki zastępnik. Kosztowało to ok. 90 zł i było w jednej butelce chyba. Niestety nie pamiętam nazwy, zapytam rodziców, może oni pamiętają, to napiszę. My ten caphosol zamawialiśmy w jakiejś aptece internetowej, na ceneo wyszukałam. Jeśli cena jest dla Was akceptowalna, to spróbujcie. Na pocieszenie dodam, że najsilniejszy ból trwał około tygodnia, później stopniowo ustępował. Mój tata tez nie mógł mówić z powodu bólu i na kilka dni zaniemówił. U niego problemów z żywieniem jednak nie było ponieważ miał założony na początku leczenia tzw. PEG i w zasadzie do dziś głównie tak jest żywiony. "Normalnie" to je tylko zupki i zaczął ziemniaki, bo wciąż się boi jeść i coś mu w gardle przeszkadza.

Pozdrawiam i życzę Twojemu tacie cierpliwości.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group