1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Opis zdjęcia RTG - PROSZĘ O POMOC
agni5

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 20887

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-15, 13:07   Temat: Opis zdjęcia RTG - PROSZĘ O POMOC
Droga Madziu!
Na Twoim miejscu walczyłabym o chemię.Mój tata jest po usunięciu prawego płuca, nie miał chemii i po roku i 9 miesiącach nastąpiła wznowa w lewym oskrzelu.
Zaraz po operacji pisałam do wybitnego specjalisty od raka płuc prof. Jaseema i on twierdził,że odstąpienie lekarzy od chemii jest zgodne ze standardami leczenia.Byłam też u konsultanta wojewódzkiego onkologii w swoim mieście, która zresztą prowadzi tatę....Powiedziała mi wówczas, że gdyby choć jeden węzeł był zajęty to by się zastanowiła,a tak nie widzi potrzeby bo w przypadku raka płuc chemia nie daje takich efektów jak w przypadku innych nowotworów.Zresztą to samo stadium II b miała mama gia77 i tata madziap i byli operowani w tym okresie co mój tata i też chemii nie było....
Wiem,że często usunięcie całego płuca jest przeciwskazaniem do podania chemioterapii,ale taty stan ogólny po operacji był bardzo dobry, ma naprawdę silny organizm.
Gdy nastąpiła wznowa tata sam mówił,że mogli mu jednak chemię podać....A do mnie jak bumerang ciągle wraca myśl, czy byłaby ta wznowa, gdyby chemię podano.....
Madzia_b78 moim zdaniem zawalcz o tą chemię....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group