1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-25, 06:18   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Przytulam ciepło.Przyjmij moje wyrazy współczucia.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-27, 21:00   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz cieszę się razem z Tobą,że stan Taty się ustabilizował. Jak widać czasem w mniejszych ośrodkach jest lepsza opieka i większa troska o pacjenta niż w dużych miastach.
A tak poza wszystkim to mam duży sentyment do Sanoka, jest uroczym miasteczkiem...
Pozdrawiam ciepło Ciebie i Tatę.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-25, 16:11   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz zaraz po operacji taty myślałam o sprowadzeniu z Niemiec ISCADORU. Onkolog do której jeżdżę z tatą do CO jest konsultantem wojewódzkim onkologii i powiedziała mi, że najnowsze badania wykazały,że nie zabija on komórek nowotworowych i nie polecała mi tego leku.
Trzymam kciuki za poprawę zdrowia Taty! Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-21, 15:37   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Życzę,by nadal był w takiej formie.Pozdrawiam.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-05, 21:09   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Witaj renbaz !
Ogromnie mi przykro,że Twojego Tatę doświadczyła ta koszmarna choroba. Niestety jest to stadium dość mocno zaawansowane i nie dające szans na całkowite wyleczenie.
Trudno mi uwierzyć,że rok temu lekarze nie postawili właściwej diagnozy tylko dopuścili do tego, by proces nowotworowy się rozsiał.
Trzymaj się w tych trudnych chwilach! Walcz razem z Tatą! Na forum na pewno znajdziesz pomoc i wsparcie emocjonalne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group