1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszka87

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-13, 17:03   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
przepraszam za bledy ortograficzne :) wlasnie 0,1mm to bardzo mala roznica no ale lekarze to fachowcy swojej dziedziny i trzeba im ufac :) ja czekalam 4tyg na wynik po poszerzeniu i biopsji wartownika ten czas byl najgorszy, palilam jak smok, gdy otrzymalam wynik ten stes to napiecie zeszlo zemnie i przestalam palic teraz juz bedzie tylko lepiej. Clark 2 bleslow 0,9mm jest dobrze rokujacym :) . Dobrze ze ten chwas szybko zostal usuniety. Teraz zdrowy tryb zycia i kontrole co 3 mies ;)
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszka87

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-13, 15:52   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
ja tez palilam zucilam miesiac temu stes jest ogromny niestety :( coz najgorszy ten czas czekania na wyniki , tez bylam w ciazy i latwiej bylo nie palic dla bobaska :) a teraz zuciam palenie bez tabletek itp. Uwierz ze sie da:) ja zajadalam sie slonecznikiem byly chwile zalamania ale nie ma co sie poddawac ja dla dzieci to zucilam zeby tylko to cholersrwo juz nigdy nie wrocilo
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszka87

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-13, 10:15   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
a czy konsultowalas sie z innymi lekarzami ? ja mam czerrniaka clark 2 bresliw 1mm mitoz ponizej 1mm2 i mialam dociecie blizny i pobranie wezla wartowniczego
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszka87

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-10-30, 07:35   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
no tak tylko histopad potwierdzi czy jest to czerniak a moze i nie
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszka87

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-10-29, 18:19   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
czesc czytałąm troszke wiec "Melanoma amelanoticum, czerniak bezbarwnikowy.
Def.: Rzadka postać czerniaka. Charakteryzuje się brakiem melaniny w komórkach nowotworowych (czerniak amelanotyczny) lub małą ilością barwnika, widoczną tylko w badaniu dermoskopowym (czerniak hipomelanotyczny). Rokowanie jest niekorzystne z powodu opóźnień w rozpoznaniu wynikających z nietypowego obrazu klinicznego". mozesz zdjecia wrzucic na strone jak to wygląda?
Teraz troszke sie ja przeraziłam bo od jakiegos czasu mam diwna zmiane chyba musze isc do dermatolog
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group