1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Strieuka - komentarze (vf7)
akos6

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4081

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-07, 11:35   Temat: Strieuka - komentarze (vf7)
wiesz co.... to chyba musisz wezwać Supernianie :lol:
  Temat: Strieuka - komentarze (vf7)
akos6

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4081

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-06, 21:18   Temat: Strieuka - komentarze (vf7)
na terrorystyczne ataki najlepsza jest obojętność i wierz mi ..moja córka mała 3 letnia to diablę wcielone... i też próbuje różnych sztuczek.
jeśli chodzi o wchodzenie do wanny -kup mały stopień antypoślizgowy wtedy wystarczy trzymać ją za rączkę. Jeśli chodzi o schody - działa liczenie, wyścigi itp. Dasz radę nie martw się na zapas. :-D Postaraj się ją troszkę przygotować wcześniej żeby nie było zaskoczenia. opowiadaj co będzie.
u mnie też wielki znak zapytania. mamy się wyprowadzić do W-wy.najpierw mąż na 3 miesiące bo ja w trakcie chemii potem operacja i dwójka maluchów ze mną. Ale myślę że jakoś się zorganizuję. muszę... 8-)
  Temat: Strieuka - komentarze (vf7)
akos6

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4081

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-06, 15:19   Temat: Strieuka - komentarze (vf7)
wytłumacz szkrabowi że nie będziesz mogła jej nosić. ja tak zrobiłam jak byłam w ciąży z drugą córką a miała niecałe 2 latka. Twój szkrab może Cię zadziwić swoją samodzielnością tylko musisz mu na to pozwolić... :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group