1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
aleksandraL

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38686

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-25, 12:16   Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
:(

ja do tej pory nie ogarniam i nic się nie zapowiada na zmianę..

trzymaj się. :-[ :-[
  Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
aleksandraL

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38686

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-29, 21:31   Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
Jak czytam Twój ostatni post to jakbym czytała o mojej mamie. Totalnie w swoim świecie, najchętniej cały czas bym spała. Szczerze - powiem Ci, że wole to jakby była w pełni świadoma psychicznie. Widzę po niej, że nie do końca wie co się dzieje i dla mnie to jest plus w tej sytuacji, ponieważ sobie nie zdaje sprawy z tego jak jest poważnie. Jakby psychicznie wszystko funkcjonowało perfekcyjnie to pękałoby mi serce, że muszę przekazać takie informacje, że będzie sobie 100 procentowo zdawać sprawę, że jest źle.

Wiem, że to dziwne, ale ja mam przeczucie, że w naszych sytuacjach takie wyciszenie to błogosławieństwo. Nie myśl tyle o tym, przez jej głowę na pewno nie kołatają się negatywne myśli i spory z samym sobą na temat być czy nie być.

Ważne, żeby być przy niej, opowiadać, jak zapyta to odpowiadać a przede wszystkim żeby NIC nie bolało. Ja już zaakceptowałam tę sytuację i codziennie do mamy przychodzę z sercem na dłoni jak jej ulżyć, rozbawić chociaż na chwilę. Już nie denerwuję się na nią, że coś źle powiedziała, totalnie jej odpuściłam i czuję taki spokój, że jestem przygotowana.

pozdrawiam Cię cieplutko.
  Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
aleksandraL

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38686

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-10, 18:14   Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
trzymaj się. :(
  Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
aleksandraL

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38686

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-03, 13:01   Temat: Rak jelita grubego i przerzuty
Z mojego doświadczenia podaje się leki moczopędne typu spironol czy furosemid, ale na pewno samemu nie można o tym decydować.

cieszę się, że taka fighterka z niej! z takim nastawieniem można więcej. pozdrawiam cieplutko :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group