1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
ali0210

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7369

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-03, 20:35   Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
Ah, moje kochane-tak bardzo się cieszę, że obie się odezwałście. Rok temu, w maju(14) wycięłam ten nieszczęsny pieprzyk. Muszę przyznac, że rok zleciał szybko, chociaż był naprawdę ciężki.Co do badań kontrolnych to ja mam często. Gdybym nie miała torbieli i naczyniaka w wątrobie to by były co pół roku. Elizabeth ma rację co do szkodliwości tych badań, ale jakoś nie potrafię z nich sama zrezygnowac. Jak wyznaczają to robię.
Cieszę się, że Was poznałam, chociaż wirtualnie. Dziękuję za wsparcie, pocieszanie, przekazanie doświadczeń i wszystkie Wasze rady.
Jest majówka więc mam trochę czasu na domowe porządki i zaległości. A Wy jak tam- na wyjazdach?Odpoczywacie?
Elizabeth wiem co przechodzisz, ja mam takie napady, że szkoda gadac.
Pozdrawiam i przesyłam buziaczki dla Was i Waszych bliskich :papap:
Obertas-pozdrawiam :papap:
  Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
ali0210

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7369

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-03, 11:47   Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
Witaj,
co tam u Ciebie słychac, jak sie czujesz? Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
ali0210

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7369

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-27, 08:03   Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
Witam,
czytając Twoją wypowiedź widzę, że tak jak ja żyjesz w wielkim stresie. To cholerstwo nie daje spokoju. Wszyscy mówią, że trzeba żyć dniem dzisiejszym a ja myślę o statystykach.
Czytałam gdzieś na forum, chyba ze dwa razy, że w takich przypadkach jak nasz wykonano badanie wartownika. A ja nie miałam. Powiedź jak wyglądają Twoje badania kontrolne po pięciu latach.
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
ali0210

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7369

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-26, 11:20   Temat: Czerniak SSM, Clark II, Breslow 0,35
Witam,
ja dowiedziałam się o czerniaku 29 maja, SSM, II C, 0,25mm. Słyszę dookoła, że to mało, ale to jakoś nie dociera. Na początku diagnozy przeczytałam gdzieś o przerzutach na tym etapie. No i koniec. Już nie dało mi to spokoju. Dałam do przebadania ponownie bloczek i stwierdzono stan przedinwazyjny i brak aktywności mitotycznej- odebrałam w piątek. Troszkę mnie to uspokoiło przyznam. Nie potwierdzili stopnia Clarka i naciekania ale musiałabym chyba dać do przebadania drugi bloczek. Rozumiem Twoje stresy bo sama to przechodzę. A Ty nie myślałaś o ponownym przebadaniu wycinka?
Pozdrawiam Cię cieplutko. :)
:lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group