1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-04, 20:30   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Jakie miałaś badania? Pozdrawiam i bardzo się cieszę :-D
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-04, 15:08   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Aniu będzie dobrze, trzymam kciuki! :-D
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-17, 07:37   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
:-D pozdrawiam :-D
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-12, 20:38   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Trzymam kciuki. Będzie dobrze. :)
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-01, 20:40   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Aniu,
ja na wizytach kontrolnych wykonuję rtg, usg lub tk jamy brzusznej oraz badanie krwi takie szczegółowe-biochemia?, ostanio robiłam też usg węzłów i usg blizny po czerniaku.
Tk jamy brzusznej z powodu torbielek w wątrobie. U Ciebie pewnie wystarczy usg jamy brzusznej, jeżeli nie masz torbieli.
Pozdrawiam.
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-17, 11:35   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Stefanek,
wykazałeś się odwagą na jaką mało kto się by zdecydował. Najczęściej słuchamy lekarzy i w takim stanie po diagnozie wierzymy im bezgranicznie i pytamy " co dalej"i to robimy.
Czy ktoś Ci podpowiedział co do tej decyzji?
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-17, 07:40   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Stefanek,
jaki rodzaj czerniaka miałeś i ile jesteś po wycięciu?
;)
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-16, 19:43   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Miejmy nadzieję, że tak będzie.
Pozdr.
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-16, 17:32   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Aniu,
czytałam, że nie miałaś oznaczonego wartownika. Ja też. Martwię się tym. Na forum jest osoba, która miała prametry podobne do naszych i miała oznaczony wartownik. Na szczęście nic w nim nie było. Temat zaczął mnie martwic po nawrocie choroby u jednej z forumowiczek, która miała B. 0,6 mm. Czy rozmawiałaś może z lekarzem na ten temat.
Czy słyszeliście o przerzutach w wartowniku w takim stadium tzn. II C, 0,25 lub podobnych.
Pozdrawiam sredecznie.
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-11, 21:29   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Witaj,
u mnie minęło 8 miesiecy od diagnozy a nadal nie ma chwili, abym o tym nie myślała.
Tak chyba już będzie. Ja to w ogóle mam takie czarne myśli, czego Tobie oczywiście nie życzę. Pozdrawiam serdecznie. ;) :roll:
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali0210

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-09, 12:07   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Witaj,
mam podobne parametry do Twoich- IIC i 0,25 B. Co do indeksu mitotycznego to napewno zaraz wypowie sie ktoś bardziej kompetentny. U mnie w pierwszym wyniku nie był on okreslony, kiedy dałam do ponownego badania bloczek okeślono, że brak aktywności mitotycznej (ale nie były badane wszystkie bloczki, tylko jeden, ale to osobna historia).
Jestem osiem miesięcy po diagnozie.
Przykro mi, że musiałaś do nas dołączyc ale całe szczęście udało się nam wcześnie wykryc.
Trzymaj się. Pozdrawiam serdecznie. :) ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group