1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
alice

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 35257

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-09-05, 09:43   Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
Wiem jak Ci ciezko...
Moja tatko zmarl na raka zoladka z przerzutami licznymi do watroby... nic go nie bolalo, na nic sie nie skarzyl, cholerstwo rozwijalo sie naweft trzy lata! Robil regularnie morfologie i mocz i nic nie wykazalo, ob w normie i rewzta tez... zmarl trzy tygodnie od pierwszj wizyty u lekarza...
Ta choroba jest tak paskudna, mowie obgolnie o nowofworach przewodu pokarmowego, ze bardzo czesto dlugo nie daje objawow. Zazwyczaj jak juz sie pojawiaja to jest niestety za pozno... trzymaj sie...
  Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
alice

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 35257

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-09, 10:14   Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
Qume bardzo mi przykro ::rose::
  Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
alice

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 35257

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-28, 10:38   Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
Qume...
Wiem, ze masz teraz pretensje do calego swiata, do wszystkich ik o wszystko... mysle, ze kiedys zlapiesz dystans, rozwazysz wszystko jeszcze raz na chlodno i moze troche wiecej rzeczy xaczniesz rozumiec...
Mysle, ze gdyby lekaeze widzieli szanse zastosowania jakiegos leczenia u twojej mamy, badz wykonanie jakiegos zabiegu, to by to zrobili. Jesli Twoja mama byla w zlej kondycji fizycznej, juz od jakiegos czasu, miala zle wyniki, to lekarze nie mogli zbyt wiele zrobic, bo mogliby ja zwyczajnie w swiecie zabic.. ale to jest moje zdanie, moze sie myle. Na ta chwile mysle, ze zrobiles wszystko, co mogles. Nie zastanawiaj sie nad tym, kto popelnil blad i gdzie, tylko badz z mama. Mysle, ze teraz tego najbardziej potrzebuje. A co do dzialania witaminy b17- mysle, ze to raczej przypadek lub jak to nazwales cud, ze twoja mama zaczela sie lepiej czuc, wsensie, ze zwiekszylo sie cisnienie, lepsze krazenie. nie wiazalabym tego raczej z dzialaniem wit b17... trzymaj sie cieplo i badz z mama. Pozdrawiam cie goraco. Alice
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group