1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-08, 14:21   Temat: asia 1975 - komentarze
Tak bardzo mi przykro, ze tak cierpicie i ze Twoj tatus s+e boi :?ale?: moze byloby lepiej gdyby juz faktycznie nie byl swiadomy :uuu: przepraszam Cie kochana ze tak pisze, ale czeka Was cos co jest nieuniknione i bede sie modlic, zeby Twoj tatus nie cierpial... Wiesz Asiu... Moj tatko nie dawal sobie sprawy z tego, zw umiera. Caly dzien przed smiercia, kiedy juz zaczynal odchodzic pytal: co sie dzieje? Co sie ku*** dzieje? Oi teraz z perspektywy czasu ciesze sie, ze sie nie spodziewal, bo byl swiadomy, chodzacy itd. Mysle, ze bardzo bal by sie konca gdyby wiedzial, co go czeka :-( ... Wiec chodzi mi o to, ze taki brak swiadomosci jest chyba na#lepsza rzecza jaka moze sie przytrafic w tej pieprz**** chorobie...
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-06, 14:06   Temat: asia 1975 - komentarze
Asiu kochana,
tak bardzo mi przykro, ze tatus cierpi... Dobrze tylko, ze jest pod dobra opieka lekarzy, ktorzy monituja wszystko, znieczulaja, sprawiaja, ze choc troche bol jest usmiezony... Modle sie za Was i mysle o Was czesto.Trzymaj sie kochana. Calym sercem jestesm z Wami...
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-29, 10:39   Temat: asia 1975 - komentarze
Ja tez jestem z Wami Asiu.... cieszcie sie kazdym dniem. Buziaki
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-22, 18:31   Temat: asia 1975 - komentarze
Co tam u Was Asiu?
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-26, 12:03   Temat: asia 1975 - komentarze
To ja tez sie dolaczam do tych prosb i krzycze z Wami: pod nóż!!! Wyciac gada!!!!!
Sciskam Was mocno i czekam na wiesci 28 :)
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-14, 15:35   Temat: asia 1975 - komentarze
Witaj Asiu co tam u Was? Jak sie czuje tatko?
  Temat: asia 1975 - komentarze
alice

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51229

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-28, 22:29   Temat: asia 1975 - komentarze
Wiesz... U nas to bylo tak, ze o chorobie dowiedzielismy na trzy tygodnie przed smiercia tatka... Pod koniec juz cierpial, ale to doslownie ostatnia dobe przed smiercia. Wtedy to tak bardzo modlilam sie, zeby po prostu nie cierpial... Modlilam sie o dwie rzeczy, zeby nie cierpial i zeby odszedl spokojnie... U nas dzialo sie to tak szybko, ze jeszcze tak naprrawde nie zdazylam oswoic sie z mysla o chorobie tatka i juz Go nie bylo... Ale po czasie wiem, ze jesli byloby nam dane byc razem jeszcze pare miesiecy dluzej robilabym wszystko, zeby go ratowac, czyli dokladnie wszsytko to, co Ty robisz dla swojego tatusia. Kazdy czlowiek ma prawo zyc bez bolu i trzeba tobic wszystko zeby tak bylo. I Ty wlasnie to robisz. Trzymasz reikenna pulsie i o to chodzi. I choc pewnie jeszcze nie raz bedziesz miala takie dwie skrajne mysli w sobie to wcale nie jestes egoistka. Kazdy kto kocha drugiego czlowieka chorrego na to paskudztwo ma dokladnie takie same mysli. Jesli Twoj tatko bedzie dostawal dobrze dobrane leki przeciwbolowe to nie bedzie cierpial i spedzicie razem jeszcze duzo cudnych chwil, czego zycze Wam z calego serca. Buziaki trzymaj sie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group