1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia Uli
andromeda

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-22, 20:47   Temat: Historia Uli
Super _littleflower_
A co jeśli chodzi o przekazywanie "darowizn" rzeczowych? bo pojawiały się propozycje ubrań i komputera. Czy możemy oddolną inicjatywą po prostu przesyłać paczki Uli z rzeczami, których mamy nadmiar, a Uli są potrzebne?
  Temat: Historia Uli
andromeda

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 16:50   Temat: Historia Uli
pożyczki od rodziny są nieopodatkowane do ponad 9000, także spokojna głowa:) nie czepną się.
  Temat: Historia Uli
andromeda

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 16:27   Temat: Historia Uli
:-D nie, nie jestem z tych urzędów :-D
a poza tym co - oni też ludzie.
moja uwaga dotyczyła przelewów na konto, bo US może widzieć ruch na kontach i jeśli dopatrzy się jakiś bardzij pokaźnych kwot, które nie zostały prawidłowo opodatkowane to może je jeszcze dotkliwiej wstecznie opodatkować. Ostatnio miałam problem bo pożyczałam większą kwotę od własnej matki i żeby mogła mi ją przelać na konto, to musiałam z nią spisać umowę pożyczki i zgłosić do US. z własną matką!
a co do przymrużania oka - jak najbardziej ;-) dlatego napisałam, że powyżej tej kwoty w gotówce. Gotówki skarbowy nie wyśledzi. :twisted:
  Temat: Historia Uli
andromeda

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 16:15   Temat: Historia Uli
chciałam tylko nieśmiało napomknąć, że gdyby okazało się, że więcej osób się zmobilizuje i zrobi się z tego większa kwota to trzeba będzie zacząć uważać na Urząd Skarbowy - bez podatku można przyjąć 4902 pln na 5 lat, powyżej tej kwoty trzeba zacząć odprowadzać podatek, albo... przekazywać dary w gotówce :twisted:

A jeśli chodzi o ewentualny internet mogę wziąć na siebie telefoniczny szantaż emocjonalny na lokalnym providerze, żeby zechciał wykonać taki gest, (który i tak nic go nie będzie kosztował) i udostępnić sygnał pro bono.
  Temat: Historia Uli
andromeda

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 10:35   Temat: Historia Uli
Ha! ubranka dla dużych dziewcząt - zrobiłam ostatnio taką paczkę i szukam chętnego, więc jeśli rzeczywiście mogą się przydać, to daj znać Soniu., mam do oddania pół szafy
  Temat: Historia Uli
andromeda

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-15, 17:49   Temat: Historia Uli
słuchajcie, nie odzywałam się, ale czytam ten wątek - jest poruszający. Ja raczej nie pojadę, chyba że akurat Ula mieszka w Wołominie, ale mogę dać Uli komputer, żeby Jej trochę otworzyć okno na ludzi, a zwłaszcza na to forum. Jest to sam komputer (ale przyzwoity i ładnie wygląda;)), więc musiałby się jeszcze znaleźć ktoś kto ma wolny monitor, oraz musiałoby się znaleźć jakieś źródło internetu i złota rączka, która wszystko złoży w całość. Myślę, że mogłabym po prostu wysłać go pocztą bezpieczną paczką. Czy znajdą się osoby dysponujące pozostałymi elementami tej układanki? Soniu - czy myślisz, że taki pomysł ma sens?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group