1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: niedrobnokomorkowy rak pluca - prosze o rade
aneri

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13030

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-05, 10:53   Temat: niedrobnokomorkowy rak pluca - prosze o rade
angie13 napisał/a:
Alex to wszystko trudne, trzeba zorganizowac pogrzeb a ja tylko ciagle placze I cierpie. Chcialabym byc silvan dla mamy ale nie potrafie.


Mnie też się wydawało, że nie dam rady, zorganizowac pogrzebu, pozałatwiać tych wszystkich formalności ale człowiek w takiej sytuacji dostaje przypływu takiej siły i mocy, że daje radę chociaż sam poczatkowo w to nie wierzył ( ja przynajmniej tak mialam). Jestem przekonana, że sobie poradzisz - wiem, że to trudne ale dasz radę, tak jak my wszyscy który to spotkało !!!.

Musisz być silna dla Mamy - pomyśl sobie, że Twój Tata też by tego chciał żebyś otoczyła Mamę opieką ( ja sobie to cały czas powtarzałam jak mantrę przez te pierwsze dni i jakoś pomagało).

Trzymaj się i pamiętaj, że jesteśmy myślami z Tobą i Twoją rodziną !!!
  Temat: niedrobnokomorkowy rak pluca - prosze o rade
aneri

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13030

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-05, 08:06   Temat: niedrobnokomorkowy rak pluca - prosze o rade
Tak bardzo mi przykro Angie13, przyjmij wyrazy współczucia ::rose::

Tak dobrze wiem co czujesz, mój Tata odszedł też niespodzewanie 3 miesiące temu :(, 15 minut przed śmiercią rozmawiał z mamą przez telefon.
Trzymaj się, dużo siły dla Ciebie i całej rodziny!.
  Temat: niedrobnokomorkowy rak pluca - prosze o rade
aneri

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13030

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-27, 14:50   Temat: niedrobnokomorkowy rak pluca - prosze o rade
angie13 w przypadku tej choroby nigdy nie wiadomo ile czasu jeszcze mamy. Sytuacja może zmienić się z dnia na dzień, więc może pomyśl o wcześniejszym przyjeździe.
Życze dużo siły!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group