1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Po operacji jelita grubego
ania-1983

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 25450

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-25, 22:57   Temat: Po operacji jelita grubego
Gosiu,
co U Ciebie? Jak u Was zdrowie i siły? Jak Ty się trzymasz?

Ja trzymam kciuki. Jakbyś chciała pogadać to pisz
  Temat: Po operacji jelita grubego
ania-1983

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 25450

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-13, 00:44   Temat: Po operacji jelita grubego
Gosiu, właśnie przeczytałam cały wątek odnośnie choroby Twojego Tatusia. Przepraszam, że tak późno, ale może mogę Ci pomóc. Otóż, jak byłam w Samarytaninie z Tatusiem na badaniach to min. dostawał tam kroplówkę, wielu pacjentów tam przychodzi na chemioterapię. I z rozmów z pacjentami wynika, że w OCO zabrakło pieniędzy na chemię i w pewnym momencie ( my byliśmy tam 14.09 jak dobrze pamiętam) zaczęli odsyłać pacjentów z kwitkiem. am byli ludzie, którzy wykrzesali pieniądze na prywatne leczenie i bez problemu poddano ich leczeniu. Samarytanin ma umowę z NFZ jednak Chorych jest więcej niż przewiduje limit. Możesz tam również skonsultować wyniki Taty u doktora Judy- onkolog i specjalista od opieki paliatywnej. Różnie piszą o Doktorze w sieci ale ja nie narzekam. Człowiek o wielkim sercu. Zresztą cały personel Samarytanina to wspaniali Ludzie o wielkich sercach. Odnośnie sytuacji w OCO to pogadam z sąsiadką, która tam pracuje jako pielęgniarka i coś wywęszę jak się tam sprawy mają z tą chemią.

Jakbyś miała pytania to pisz śmiało.
Dużo siły życzę i Zdrowia dla Tatusia. Nie poddawaj się i walcz. Trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group