1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-12-12, 17:00   Temat: Rak pęcherza moczowego
Żegnaj, Przyjacielu... (*)
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-06-15, 19:47   Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly napisał/a:
stwierdził że może rok

Mojemu Tacie w 2011 roku lekarze dawali max. 3 m-ce, żył jeszcze 2 lata...I był przy tym w dość dobrej formie, pomijając ostatni miesiąc.
Szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia-chemioterapii to raczej najlepsze rozwiązanie. Wiem, że warto walczyć.
Życzę Ci siły i wytrwałości i wspieram myślami, chociaż to banalnie brzmi, ale naprawdę myślę o Tobie i wspieram.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-06-14, 10:09   Temat: Rak pęcherza moczowego
Richelieu napisał/a:
W przestrzeni pomiędzy trzonem kości biodrowej a odbytnicą badanie uwidacznia dość dużą zmianę (48x45x68 mm)
opisaną przez lekarza jako wznowa miejscowa nowotworu z podejrzeniem zajęcia i destrukcji kości kulszowej.

Stąd pewnie ten ból, na który się skarżyłeś :-(
Trzymaj się i działaj, teraz trzeba szukać dobrego ośrodka i jak najszybciej podjąć leczenie,
pozdrawiam.

[ Dodano: 2013-06-14, 13:31 ]
Cytat:
Nawet jeśli nie wygląda to najlepiej, to warto wykorzystać dostępne możliwości leczenia.

Też się pod tym podpisuję i z całego serca życzę Ci gilmaly, abyś jak najszybciej takie skuteczne leczenie otrzymał,
pozdrawiam,
Ania
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-26, 10:29   Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly, masz już termin TK :?:
Jak się czujesz?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 18:13   Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly, a widzisz, połączysz przyjemne z pożytecznym :) Być może to fałszywy alarm (czego Ci z całego serca życzę), ale sprawdzić trzeba, wiesz o tym. Wczesne wykrycie przerzutu znacznie ułatwia podjęcie działań mających na celu skuteczne zatrzymanie choroby.
Daj znać co zdecydowałeś,
pozdrawiam,
Anna
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 14:36   Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly, nie dasz rady zrobić tego tomografu prywatnie :?: Brak pieniędzy, brak miejsc - koszmar, że chorzy muszą się dodatkowo z tym zmagać.
Ale tutaj czas, czas się liczy... mam nadzieję, że w Twoim przypadku ten ból nie ma związku z chorobą onkologiczną, ale gdyby tak było, to lepiej o tym wiedzieć jak najszybciej.
Dodam, że u mojego Taty przerzut do kości pojawił się po 1,5 roku od operacji...
Pozdrawiam,
Anna
  Temat: Rak pęcherza moczowego
aniutka34

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 13:03   Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly, koniecznie tomograf, a najlepiej scyntygrafia kości. U mojego Taty dokładnie tak jak opisujesz objawił się przerzut do kości. Określał to w ten sam sposób: ból pośladka promieniujący do nogi i też na tyle nasilony, że musiał wspomagać się silnymi lekami przeciwbólowymi. Mam nadzieję, że się mylę, ale musisz to sprawdzić.
Pozdrawiam,
Anna

[ Dodano: 2012-11-03, 13:06 ]
gilmaly, a poddałeś się operacji :?:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group