1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-20, 08:25   Temat: Rak nerki
Jermal [*]
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-19, 09:18   Temat: Rak nerki
jermal, dla Ciebie (*)
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-18, 15:49   Temat: Rak nerki
Aniu,

tak strasznie się bałam tej informacji, tak strasznie się bałam...codziennie zaglądałam na wątek Twojego Taty i czekałam na jakiś wpis od niego...wczoraj nie zajrzałam i dopiero dziś przeczytałam Twoją wiadomość...ogromnie zabolało, jestem załamana,płaczę...Twój Tata był dla mnie właściwie odbiciem mojego Taty...ten sam wiek, to samo dobre serce, ta sama paskudna choroba zaatakowała tę samą nerkę...walczył dzielnie, a Ty razem z nim, dla niego. Przyjmij ode mnie najgłębsze wyrazy współczucia...
Ania


jermal, nigdy Cię nie zapomnę! Byłeś wspaniałym, prawym człowiekiem o dobrym sercu i ogromnym poczuciu humoru, prawdziwym przyjacielem. Nie raz podniosłeś mnie na duchu, nie raz dzięki Tobie odzyskiwałam siłę i wiarę, że będzie dobrze...nie raz Twoje wpisy poprawiały mi humor i kazały spojrzeć z innej strony na tę straszną rzecz, jaka nas spotkała...proszę, opiekuj się tam z Góry moim Tatem, ktry nadal walczy z chorobą i innymi forumiczami...niebo widocznie potrzebowało takiego Anioła jak Ty...spoczywaj w pokoju przyjacielu...zostaniesz na zawsze w moim sercu i w moich myślach!

Anna
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-14, 13:53   Temat: Rak nerki
jermal, co się dzieje, dlaczego tak długo się nie odzywasz? :(
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-31, 14:59   Temat: Rak nerki
jermal, co u Ciebie? Dawno się nie odzywałeś, a ja tu zaglądam codziennie sprawdzić, czy są jakieś nowe wieści i w ogóle co tam słychać u Ciebie. Pozdrawiam gorąco :!:



[następne komentarze]
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-30, 20:32   Temat: Rak nerki
jermal, bardzo się cieszę z tych dobrych wiadomości |happy| codziennie zaglądałam czy są jakieś wieści i w końcu doczekałam się. Pisz teraz częściej! Życzę Ci, aby afinitor pomógł zwalczyć wstrętnego skorupiaka. Pozdrawiam !!!
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-17, 20:28   Temat: Rak nerki
jermal, trzymam kciuki z całych sił...myślę codziennie o Tobie i wierzę, że dasz radę, naprawdę...daj znać proszę jak coś się wyklaruje.



[następne komentarze]
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-11, 20:42   Temat: Rak nerki
jermal, kiedy jedziesz na Szaserów :?: Daj znać, co tam Ci powiedzieli...pozdrawiam!
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-02, 10:11   Temat: Rak nerki
jermal, Tobie również udanego dłuuugiego majowego weekendu życzę :) mam nadzieję, że korzystasz teraz ze słońca i pogody...wiesz, że jak odwiedzam Twój wątek, to niezmniennie pojawia się rogal na mojej twarzy... to niesamowite, ile w Tobie optymizmu i pozytywnego podejścia do życia...można się uczyć od Ciebie ... a kukułka i kukanie toż to wiadomo, że dużo szczęścia i radości wróży :) )))
Pozdrawiam gorąco !
P.S. a u mnie pięknie bzem pachnie, rano przytargałam do domu całą naręcz,
a słoneczko za oknem świeci jak szalone!
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-19, 14:44   Temat: Rak nerki
jermal, tak jak wiki4000, pisze, maść specjalnie robiona "na zamówienie" chyba daje lepsze rezultaty. Mój tata niedawno otrzymał od zaprzyjaźnionej pacjentki z Niemiec 2 tubki takiej maści, jakie zostały jej po leczeniu nexavarem (teraz ta Pani jest na sutencie, a warto wspomnieć, że na nexavarze była 8 lat zanim przestał działać) i widzę, że ta maść działa o wiele lepiej niż wspomniany Xerial 50. Może warto udać się do dermatologa i poprosić o pomoc w tej kwestii. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam gorąco. A pęcherzom i gniotkom na stopach mówimy stanowcze "nie" !
:)
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-18, 12:41   Temat: Rak nerki
jermal, co u Ciebie :?:
pozdrawiam!
Ania
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-12, 22:08   Temat: Rak nerki
jermal napisał/a:
Właśnie załapałem sie na 8 "sezon" sutentu - od razu humor lepszy. Wszystko obyło się sprawnie, bez większych problemów.

I to jest właśnie bardzo dobra wiadomość jermal,
cieszę się razem z Tobą :)
Pozdrawiam serdecznie :!:
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-05, 13:49   Temat: Rak nerki
jermal, chciałabym Cię pocieszyć, ale również jestem przerażona tym, co nasze "kochane państwo" robi wszystkim chorym, ostatnio w Gazecie Wyborczej również był artykuł mówiący, ze szykują się poważne ograniczenia w dostępie do programów leczenia niestandardowego :( Mimo wszystko musimy wierzyć, że będzie dobrze, nie mamy innego wyjścia...mój Tato też stara się być optymistą w tym wszystkim, szczerze mówiąc jest bardziej dzielny niż ja...mnie czasem brakuje już sił...ale będzie dobrze, musi być...musimy w to wierzyć...
jermal, pozdrawiam Cię z całego serca i trzymam mocno kciuki za Ciebie! Jestem cały czas myślami z Tobą i innymi forumowiczami...Będzie dobrze!
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-24, 10:08   Temat: Rak nerki
jermal, ten krem jest super, mojemu tacie bardzo pomógł:
http://allegro.pl/svr-xer...2209517875.html
I w przyzwoitej cenie, wcześniej kupowałam go w aptece i płaciłam około 60 zł., a tutaj masz połowę taniej :)
jermal, jak nie ta sobota, to następna ;)
Pozdrawiam gorąco :!:
  Temat: Rak nerki
aniutka34

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66580

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-21, 16:34   Temat: Rak nerki
jermal, mój tata używa na zespół ręka-stopa maści z urea, czyli z mocznikiem i twierdzi, że to mu pomaga. Najlepiej z wysokim stężeniem mocznika 30-50%. Dostaniesz w większości aptek. A krochmal też powinien być dobry :) Pozdrawiam!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group