1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
ankita

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-11, 02:55   Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
Trzymaj sie, tak dzielnie walczyliscie...
  Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
ankita

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-20, 23:21   Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
wiem co czujesz - to samo przeżyłam w CO w Gliwicach - budowałam psychikę mamy pare tygodni a lekarz bezpardonowo powiedział, że szybciej jajko będzie kwadratowe niż ten guz wyleczalny. zero owijania w bawełnę. nie wytrzymałam i napisałam skargę. Mama po tej wizycie bardzo sie załamała. ja nie twierdzę, że lekarz ma okłamywać ale sposób przekazywania informacji, wyczucie sytuacji itd. powinno obowiązywać wszystkich i nie tłumaczy tego fakt, że lekarze mają 5 minut na pacjenta. Tyle samo poświęcili mi lekarze prywatnie i ich postawa była lepsza.
  Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
ankita

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-11, 09:57   Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
Z terminami niestety nie jest wesoło u dr Degowskiej - ja mam termin z mamą na 9 sierpnia a dzwoniłam tydzień temu...
  Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
ankita

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-11, 08:11   Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
Podobno dr Małgorzata Degowska jest w stanie dostać się do każdego guza (specjalistka od usg i endoskopii) i pobrać materiał - takie dostałam info w Katowicach, Degowska przymuje w Warszawie - podpytajcie lekarzy może ktoś pomoże załatwić termin szybki bo najwcześniejsze są na sierpień z tego co wiem
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group