1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
ankita

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 38680

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-27, 22:52   Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
przykro mi :( czytałam tą historię bo miałam nadzieję, że ktoś będzie miał więcej szczęścia niż moja mama... niestety. Rozumiem że przy bilirubinie 4,5 chemii już Mama nie dostaje? Czy wiadomo co jest przyczyną wzrostu bilirubiny? czy to niewydolność wątroby czy zastój żółci (mechaniczny)? macie wynikibadań najnowsze (TK? RM?) + opis operacji? Na pewno aby podpowiedzieć warto podać te wyniki - przechodziłam przez to samo... Nam udało się bilirubine obniżyć na 3 miesiące....
  Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
ankita

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 38680

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-16, 14:21   Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
Bardzo się cieszę że u Was takie dobre nowiny i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze a Mama będzie żyła sto lat :)

Proszę Was tylko MMK o czujność - nie miejcie mi tego za złe proszę. Moja mama też słyszałam takie diagnozy, jeden z gastrologów wręcz na mnie nakrzyczał mówiąc: Pani Mama nie ma raka, niech Pani przestanie mamę wozić i nakłuwać i da jej żyć... Także drążcie dalej temat ustalcie co jest mamie i non stop niech kontroluje tego guza.
  Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
ankita

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 38680

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-09, 22:51   Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
hmmm nie wiem czy nie podziałało - bo rozumiem że nie ma progresji choroby a to też jest dobrze :) super że nie macie skutków ubocznych. trzymamy dalej kciuki
  Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
ankita

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 38680

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-04, 21:58   Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
No tez sie z checia dowiem. Mojej mamie ńie zrobili zadnego badania obrazowego -ostatnie jest usg ze stycznia, ani marekerow... Nic. A jutro ma dostac pierwsza chemie...mam nadzieje ze u was wszystko dobrze.
  Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
ankita

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 38680

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-04, 21:46   Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
Super, dawaj znać jak tam. Trzymamy kciuki!
  Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
ankita

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 38680

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-18, 21:43   Temat: Guz Trzustki zapalenie czy nowotwór
skąd wiadomo?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group