1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi
anna53

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17242

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-09, 00:36   Temat: Witaj Aniuś !
Ja bym nie czekała, aż 3 tyg, bo jeżeli okaże się że to przewodowy rak, to on rozsiewa limfą komórki rakowe. Ja bym się decydowała na najbliższy termin operacji - mastektomii, a po zabiegu na dalsze leczenie załatwiałabym np. Bydgoszcz. czy mam rację niech wypowie się opiekun działu, pozdrawiam anna

[ Dodano: 2012-05-09, 00:39 ]
I tak mama już czekała 5 miesięcy za długo i jeszcze czekać. Lekarze wiedzą co robią
  Temat: Rak piersi
anna53

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17242

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-08, 09:16   Temat: Witaj Aniuś !
pięć miesięcy temu, wynik powinien być taki sam jak dziś,
winna jest sekretarka medyczna, bo nie powinna wydawać żadnych wyników z biopsji, bez konsultacji pacjenta wpierw z np. ordynatorem lub z innym lekarzem.
W Kielcach jest tak, ze po odbiór wyników idzie się do sekretariatu oddziału i tam odbiera się wynik, ale przed odbiorem rozmawia się z lekarzem i on informuje co zawiera wynik i co dalej trzeba zrobić ?, dopiero po tej rozmowie dostaje się wynik do ręki.
Czy mama 5 miesięcy temu nie pokazywała nikomu wyniku, ja bym nie wytrzymała do wizyty!
Przychodzi mi na myśl, jeszcze inna sprawa, może to nie był wynik mamy ( materiału pobranego ), dopiero szpital mógł się zorientować i szybko przedzwonił do mamy?. Czy tak było szpital dzwonił do mamy ?, pozdrawiam anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group