1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ,,Walka o jutro,, czerniak
anutka

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10642

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-08, 11:37   Temat: ,,Walka o jutro,, czerniak
Cytat:
Bo przed operacja miał także pobrane i zdiagnozowali właśnie czerniaka podniebienia twardego.

Co Tata miał pobrane? Fragment czy całego czerniaka? Napiszcie proszę jak to wyglądało, czym się objawiało. Radzę przepisać wszystkie wyniki badań bez danych osobowych oczywiście.

Cytat:
lekarz powiedział ,że dają 20% czy teraz już po operacji te kryteria mogą się zmienić??

O jakich 20% mówił ten lekarz? Nie za bardzo rozumiem... I na jakiej podstawie skoro jeszcze nie ma wyników histo-pat.? Ja już nie raz czytałam na tym forum jak ludzie piszą, że statystycznie rzecz biorąc powinni już nie żyć a żyją i mają się dobrze. Radzę nie czytać statystyk.

Pozdrawiam :)
  Temat: ,,Walka o jutro,, czerniak
anutka

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10642

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-07, 15:13   Temat: ,,Walka o jutro,, czerniak
Maniek, byłam święcie przekonana, że jesteś facetem :) Dopiero teraz się zorientowałam, że byłam w błędzie :)

Ale do rzeczy - nie ma niestety sprawiedliwości na tym świecie. Ja nigdy nie paliłam, nie piłam, starałam się odżywiać zdrowo, nie opalałam się ani nie korzystałam z solarium. Od wielu osób słyszałam ,,Nie wiem dlaczego ciebie to spotkało"... Dziad się przyczepił, wycieli go, chcę wierzyć, że go nie ma... ale nie ma ani jednego dnia kiedy bym o nim nie myślała... Wygram jeśli uda mi się wychować dziecko. Tylko tyle i AŻ tyle. Twój Tata ma też jeszcze wiele do zrobienia. Jeszcze jesteście w fazie szoku, zaprzeczania i niedowierzania. Trzeba z tego wyjść by móc działać i normalnie żyć. Uda się tylko trzeba dać sobie trochę czasu. Jak już pisałam Wasz Tata będzie teraz tym silniejszy im więcej siły Wy - najbliżsi mu przekażecie. Wiem, że nie jest to łatwe. Rozumiem, że teraz czekamy na wyniki histo.-pat.? Będę trzymała kciuki żeby były dobre.

Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
  Temat: ,,Walka o jutro,, czerniak
anutka

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10642

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-06, 18:48   Temat: ,,Walka o jutro,, czerniak
Hej!

Trochę czytam to forum ale nie spotkałam się z podobnym przypadkiem. Może ktoś inny się spotkał i się odezwie. Cierpliwości...

Piszesz, że masz wiele pytań. Pisz śmiało i najlepiej konkretnie (choć wiem, że to trudne kiedy nerwy i emocje przesłaniają Ci cały świat...) a na pewno ktoś kompetentny się odezwie.

Życzę dużo wiary, nadziei i optymizmu mimo wszystko. Twoja siła jest teraz siłą Twojego Taty.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group