1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
arawis

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-01, 14:08   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
Zmiana nie ma cech charakterystycznych dla meta. Dokładnie to doczytałam i to jest najważniejsze :) Ja też po drugim TK sobie chwaliłam ;)
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
arawis

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-01, 13:47   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszkapl, udało mi się tylko jeden załącznik ścągnąć, później w ogóle pokazywało, ze albo nie mam uprawnień albo załącznik nie istnieje. No ale to, co doczytałam, to są bardzo dobre wiadomości. Witaj w klubie stłuszczonej wątroby ;)
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
arawis

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-23, 22:55   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszkapl, za pierwszym razem miałam zapis "ognisko zwloknienia" ze znakiem zapytania a we wnioskach, ze konieczną ponowną TK albo MR. Kolejna tomografia wykazała ognisko stluszczenia. A co do węzłów, to też ostatnio choruje i mam powiekszone węzły, to jest normalne. Może wcześniej, przed czerniakiem w trakcie choroby również były powiększone, ale człowiek nie zwracał na nie uwagi. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
arawis

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-23, 21:14   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
agnieszkapl, MR jest badaniem dokladniejszym, bardzo dobrze, ze tak szybko je zrobisz. Jeśli Cię to pocieszy, to u mnie również USG nic na wątrobie nie wykazało natomiast TK ( robione 2 razy) 17 mm ognisko stluszczenia. W przyszłym tygodniu mam USG i sama jestem ciekawa czy coś wykryje na wątrobie tym razem. Pozdrawiam :)
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
arawis

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-22, 22:19   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
Hej ja też miałam boleści przy żebrach (najbardziej przy ostatnim).. obstawiałam żołądek lub trzustkę. W TK nie wyszło nic co mogłoby być "sprawcą" bólu. Ból przeszedł prawie od razu po otrzymaniu wyniku,więc u siebie podejrzewam jakieś kolki bądź kłucie na tle nerwowym. U Ciebie może być podobnie. U mnie TK w zakresie kości ograniczała się do kręgosłupa. Dla świętego spokoju możesz zrobić scyntografię bo TK ogranicza się chyba tylko do kręgosłupa. Pozdrawiam :)
  Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
arawis

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 42493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-18, 21:09   Temat: Czerniak - SSM, Breslow 0,9mm
Super :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group