1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pabi-dexamethason
ardianekkk

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 50311

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2015-07-21, 15:42   Temat: pabi-dexamethason
Chciałbym odświeżyć temat. Od marca zmagam się z chłoniakiem mózgu http://www.forum-onkologi...1772.htm#250584. Mniej więcej też od tej pory aplikują mi stale ten lek. Najpierw 2x2x2. W kwietniu miałem chemię, po której guz się zmniejszył, więc od maja dawki były zmniejszane, aż do 1x0x0. Wszystko było ok. Kiedy w czerwcu trafiłem na radioterapię lekarz zlecił powiększenie dawki. Początkowo na 8(!)x4X2, potem na 4x2x2 i tak aż do końca miesiąca. W lipcu znów spokojne zmniejszanie, teraz jestem na etapie 1x0x0. Z tym, że teraz pojawiły się problemy. Mam wysypkę na całym ciele - trądzik, skóra na piersiach i brzuchu staje się obwisła (i to pomimo zmniejszenia dawki ciągle postępuje), jestem osłabiony, mam wzdęcia, zaparcia, napuchła mi twarz, mam wilczy apetyt (ale jem mało, żeby nie tyć), plecy i ramiona porosły mi małymi włoskami, złapała mnie zakrzepica kończyny dolnej. Chciałem zapytać czy po odłożeniu tych leków wszystko wróci do normy? Jeśli tak, to ile potrzeba na to czasu? Załamuje się patrząc na siebie z każdym kolejnym dniem, bo pomimo małej dawki leku (obecnie) skutki uboczne zamiast się cofać, czy choć zatrzymać, z każdym dniem coraz bardziej mi doskwierają :(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group