1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyniki badań
asereT

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11269

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-30, 11:06   Temat: Wyniki badań
asia19 napisał/a:
(pewnie w chłoniaku płytka tk też jest istotna, więc jak pisała Dorota- załatwcie ją, w domu można sobie zgrać na drugą)


To nie tak, w domu nie można zgrać sobie tej płytki, chyba, że ma się taki program..ale można poprosić tam, gdzie wykonywane było badanie o "przepalenie" tejże płytki..Nie robią z tym żadnego problemu, zadają tylko pytanie "po co ,w jakim celu jest ona potrzebna..bo jeśli ot, tak, by ją "otworzyć sobie na komputerze w domu..to nic z tego, nie otworzy się inaczej, tylko tym programem, w jakim była nagrywana. Więc należy odpowiedzieć zgodnie z prawdą.."chcemy z tatą udać się do innego CO by przyśpieszyć leczenie. lub na konsultację do innego lekarza.. Czeka się (ja tak czekałam) 20 minut i wydaja za "dziękuję serdecznie", czyli bez pobierania opłaty.
  Temat: Wyniki badań
asereT

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11269

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-29, 22:19   Temat: Wyniki badań
zuzka.pl napisał/a:
Rozmawialiśmy z lekarką na ten temat - odpowiedziała że chemia jest wszędzie taka sama...nie wiem co robić...proszę o opinie...


Wiesz zuzka.pl.. nam w Warszawie onkolog neurochirurg także powiedział, że nie musimy na naświetlania przyjeżdżać do W-wy, bo zrobią to również w Kielcach..i prawdę powiedziawszy, mąż "zwiał" mi już z pod gabinetu.. mówiąc że nie będzie się tułał gdzieś daleko od domu, jak może to zrobić w rodzinnym mieście. Co prawda w tym gabinecie nie otrzymalibyśmy pomocy, bo neurochirurg dał skierowanie do nieodpowiedniego lekarza, który nie zajmuje się przerzutami, lecz guzami pierwotnymi mózgu....
Po powrocie do Kielc, a był to lipiec.. udaliśmy się do ŚCO na ustalenie leczenia RTH..i termin dali nam dopiero na październik - 3 X - wykonanie maski, 4 październik - sprawdzenie maski i symulator i przyjęcie na oddział około 10 października.
Po moich długotrwałych codziennych rozmowach z mężem i po tym, że każdy lekarz począwszy od rodzinnego, neurologa i samą doktor z RTH mówili mu, ze źle zrobił nie decydując się na W-wę.. mąż ustąpił... no i już jesteśmy 11 dzień po zakończeniu naświetlań..a w Kielcach bylibyśmy jeszcze przed.
Więc może warto zadzwonić do Warszawy i zapytać o terminy
  Temat: Wyniki badań
asereT

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11269

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-29, 22:08   Temat: Wyniki badań
zuzka.pl napisał/a:
Mój brat uparł się aby tatę właśnie przenieść do Kielc.

zuzka.pl w Świętokrzyskim Centrum Onkologii są potworne kolejki, zarówno na leczenie zamknięte, jak i w Oddz. Chemii Dziennej. Prawie taką samą drogę musisz pokonać do Kielc jak i do W-wy. Ja mieszkam w Kielcach, ale na RTH zawiozłam męża do COI w W-wie.
Po pierwsze, że miło, kulturalnie, spokojnie i fachowo się tam zajmują pacjentami, a po drugie, krótsze o duużo terminy
Jeśli już do Kielc, i na Oddz. Dziennej Chemii to czy macie konkretnego ( wybranego) lekarza chemioterapeutę??
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group