1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bruzda na nosie - umiernie
asia_m25

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 39874

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-04-01, 23:13   Temat: Bruzda na nosie - umiernie
jak mój tatuś umierał - czytałam ten wątek codziennie kilka razy... bo jak już nic nie mogłam zrobić, nie mogłam pomóc to tylko pozostało takie czytanie i modlitwy

ale wtedy to wszystko wydawało się takie obce, takie .. sama nie wiem jak to nazwać, ciężko było mi wtedy to czytać z pełnym zrozumieniem, bez strachu, itp. wtedy miałam wrażenie jakby to wszytsko było napisane w innym języku, tak bardzo chciałam wyprzeć to wszytsko co się działo

teraz 5 miesięcy po śmierci taty przeczytałam raz jeszcze i wszytsko stało się takie znajome, tak dokładnie było...
  Temat: Bruzda na nosie - umiernie
asia_m25

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 39874

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-04-01, 22:56   Temat: Bruzda na nosie - umiernie
to chyba to: http://www.forum-onkologi...isko-vt4837.htm

o to chodziło?
  Temat: Bruzda na nosie - umiernie
asia_m25

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 39874

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-03-31, 13:04   Temat: Bruzda na nosie - umiernie
Pamiętam jak mój tato chorował też czytałam o agonii, też wyczytałam że oba jawem jest bruzda czy wgłębienie na nosie - nie wiem jak to nazwać ale nic takiego nie miało miejsca

Objaw u nas to spuchnięta lewa ręka i noga, niemożliwość wypowiadania się i sine palce, tzn pod paznokciem ciemny pasek - coś jakby brudne paznokcie
tak było u nas

aaa i wysoki bardzo puls połączony z niskim cieśnieniem
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group