1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
astro

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-05-29, 12:40   Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
Jacku ... nie możesz się za nic obwiniać. Myślę, że stało się dobrze, że Twoja mama zmarła na serce. Ja mam nadzieję cały czas, że mój tata albo odejdzie na serce, albo pęknie mu coś w środku i w sekundę będzie po wszystkim.
Mój tata walczy już półtora roku i jest na przegranej pozycji.
Obecnie bardzo cierpi ... powoli się rozpada, chudnie, ciągle wymiotuje, wszystko go boli.
Nie jest stary ... ma 61 lat, w pełni świadomy.
Osobiście wolałabym, aby śmierć naszła szybko i żeby nie musiał cierpieć, a wiem, że to śmierć okrutna i powolna.

Twoja mama na prawdę miała szczęście. Można powiedzieć, że los w tym wypadku ją oszczędził. Nie pozwolił jej cierpieć, a Tobie tego oglądać i cierpieć z niemocy.

A że życie jest niesprawiedliwe ... to chyba każdy, kto tutaj coś pisze, jest w stanie potwierdzić. Ilu ludzi, tyle historii - i pewnie w większości tragicznych.

Trzymaj się. Musisz żyć. Tak po prostu. Nie mamy innego wyjścia.
Przede mną jeszcze to wszystko, a teraz tylko muszę patrzeć, jak tata leży w kłębek skulony i cierpi - zarówno fizycznie, jak i psychicznie, bo żal mu to wszystko zostawiać ....

Ale wiesz co ... mój tata umiera z uśmiechem. Na prawdę. On się stara uśmiechać w tym wszystkim. To chyba boli mnie najbardziej ...

Dużo siły Ci życzę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group