1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-29, 08:16   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewa takich chwil będzie wiele. Wszechogarniająca pustka jest przygniatająca ale Mama już ma spokój, już się nie męczy, nie cierpi. Nam żyjącym jest ciężko ale dla Mamy tak jest chyba lepiej.
Trzymaj się w tym ciężkim okresie dla Was.
Nie zapomnij zaglądać do nas.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-20, 20:00   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Trzymaj się Ewa. Mamusia to skarb, którego nic i nikt nie zastąpi ale musisz żyć dalej. Wiem jak Ci ciężko.
Przyjmij moje kondolencje.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-18, 07:42   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Jak czytam Twój post to przypominają mi się ostatnie chwile mojej mamusi :cry: :cry:
W tej badziewskiej chorobie najgorsze jest patrzenie na cierpienie naszych bliskich i ta nie moc niesienia pomocy. Trzymaj się mocno, wspieraj mamę, wiem jakie to trudne.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-13, 10:02   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewa trzymaj się, to trudne chwile dla ciebie. Bądź z mamą ile możesz.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-05, 10:19   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Zaparcia to prawdopodobnie skutek morfiny. Nam lekarz na zaparcia zalecił podawanie Lactulosum i ewentualnie lewatywę.
Organizm wraz z upływającym czasem zwiększa tolerancję morfiny dlatego trzeba zwiększać dawki. Ale jeśli nasila się ból to lekarz z hospicjum zaleci Wam zwiększenie dawki. Pamiętaj ważne żeby Twoja mama nie cierpiała.
Pamiętaj, że zawsze jakby co to dzwoń do lekarza hospicjum.

Ale Ty również walczysz, oto żeby mama nie cierpiała, żeby miała dobrą opiekę w gruncie rzeczy to ta sama walka tylko na innym etapie.
Nie zadręczaj się, bo to nie potrzebne.
Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się mocno.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-28, 19:35   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewa nie możesz zadręczać się pytaniami czy czegoś nie przeoczyłaś. To do niczego nie prowadzi a działa bardzo destrukcyjnie. Nie jesteś lekarzem żeby potrafić odebrać właściwie symptomy. Poświęć swój czas na bycie z mamą. Spędzaj z mamą jak najwięcej czasu bo wierz mi jak mamy zabraknie to będziesz sobie wyrzucać, że tak mało czasu z nią spędziłaś w jej ostatnich chwilach życia.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
Trzymaj się mocno bo wiele sił będzie Cię to kosztować.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-27, 07:45   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Bardzo dobrze, że jesteście pod opieką hospicjum domowego. Wiem, że nie jest łatwo patrzeć jak najbliższa osoba odchodzi ale daj mamie godnie odejść bez bólu, cierpienia niepotrzebnego.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo sił.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
awilem

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-23, 10:27   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Witaj serdecznie Ewa
Strasznie mi przykro, czeka Was trudny czas ale musisz zrobić wszystko co w Twojej mocy żeby mama nie cierpiała. To bardzo ważne w chorobie nowotworowej. Co do zaawansowania choroby to Richelieu i billyb powiedział już wszystko.
Walcz o godne ostatnie chwile Twojej mamy bez niepotrzebnego cierpienia.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group