1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak mieszany
awilem

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17470

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-10, 10:39   Temat: Rak mieszany
I takich informacji jak najwięcej. Gratuluję z całego serca i oby tak dalej.
  Temat: Rak mieszany
awilem

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17470

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-08, 10:41   Temat: Rak mieszany
Wiesz z tym było różnie. Raz przeszło mamie po 2 dniach a kolejnym razem trwało to tydzień. Moja mama też nie była zbyt szczęśliwa, mówiła że jedzenie jej smakuje jakby żelazo jadła, cóż takie uroki chemioterapii.
  Temat: Rak mieszany
awilem

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17470

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-08, 10:12   Temat: Rak mieszany
Moja mama miała dokładnie takie same wrażenie, metaliczny posmak, podobno to po cisplatynie.
Pozdrawiam
  Temat: Rak mieszany
awilem

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17470

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-15, 13:07   Temat: Rak mieszany
Wiesz co do kwestii ile powiedzieć choremu to bardzo indywidualna sprawa. Niektórym można powiedzieć wszystko innym niewiele. Ja wychodzę z założenia, że chorujący powinien wiedzieć co mu dolega oczywiście co do rokowań to już inna sprawa. Ja swojej mamie powiedziałem, że choruje na raka płuca ale już temat szans przeżycia omijałem ponieważ wiem, że moja mama nie chciała by tego wiedzieć.
Cieszcie się tym, że tata czuje się w miarę dobrze, przeżywajcie razem wspólne chwile.
Nadzieja zawsze umiera ostatnia choć rokowania są złe.
  Temat: Rak mieszany
awilem

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17470

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-15, 11:30   Temat: Rak mieszany
W dużym skrócie. Macie do czynienia z najbardziej złośliwą odmianą raka niedrobnokomórkowego ( rak wielkokomórkowy ) oraz z bardzo złośliwym rakiem drobnokomórkowym dodatkowo zajęcie węzłów chłonnych pogarsza rokowania.
Chciałbym napisać Ci coś optymistycznego.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group