1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-19, 14:39   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Wiem co czujesz. Trzymaj się. :/pociesza:/
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-12, 08:34   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Brak słów, współczuję Ci bardzo.
Przyjmij kondolencje.

RIP [*][*][*]
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-08, 09:33   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Wyniki będą napewno OK i chemie tata dostanie. Nie ma innej opcji. :)
Pozdrawiam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-01, 23:38   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Życzę CI aby dobrych chwil było zdecydowanie najwięcej.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-27, 20:51   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Strasznie mi przykro, ale macie szanse powalczyć z choróbskiem.
Trzymam kciuki.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-26, 09:21   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Tak, tak Nutridrinki na 100 %. Moja mama na początku tak mocno traciła na wadze, że hej i piła 2-4 Nutridrinki dziennie i się waga ustabilizowała. to wysokoenergetyczna dieta dla osób chorych na raka jak znalazł.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-26, 08:53   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Właśnie Megace lub Megalię może warto byłoby podać tacie. Natomiast jeśli chodzi o przerwę między chemiami to jeśli tata jest taki słaby to mogłaby kolejna bardziej zaszkodzić niż pomóc. Zresztą leczenie nie może w być bardziej uciążliwe w skutkach niż sama choroba a lecznie onkologiczne to lekkich nie należy.
Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymaj się mocno.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-18, 11:10   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Wreszcie jakieś dobre wiadomości . Gratulacje :-)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-17, 12:39   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Mam nadzieję , że teraz będzie tylko lepiej czego Ci życzę.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-14, 20:16   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Wiesz osłabienie i wszelkie dolegliwości po chemii nie nastrajają optymistycznie ( u nas było podobnie ) ale w miarę jak będą ustępowały dolegliwości i optymizm wróci. Życzę Wam owocnej walki z tym badziewiem oraz jak najlepszego zdrowia oraz nastawienia taty do dalszego leczenia.
Pozdrawiam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-08, 09:08   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Hej meegrena

U nas było podobnie. I chemia to jakaś masakra ale później coraz lepiej. Teraz właściwie oprócz osłabienia i strasznego pieczenia w żołądku mama nie ma innych objawów. Następne tata będzie przechodził lżej.
Pozdrawiam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-06, 09:08   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Każdy organizm reaguje indywidualnie więc może być tak, że tata się "otrzepie" i po chemii czego Ci życzę.
Pozdrawiam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-02, 13:55   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Wiesz teraz najważniejsze skupić się na leczeniu, pewnie z operacją będzie ciężko bo choroba w dość zaawansowanym stadium, zresztą u mojej mamy podobnie, zajęcie węzłów chłonnych śródpiersia z reguły wyklucza zabieg.
Wiesz musisz się zebrać w sobie bo najgorsze przed tobą. Nie możesz się załamać bo potrzebna jesteś choremu. To jest szok wierzę Ci, u nas było podobnie. Minęło kilka dni zanim doszliśmy do siebie. Teraz jakoś już jest.
Pozdrawiam Cię
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
awilem

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41917

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-02, 13:27   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Witaj meegrena
Przykro mi, że dołączyłaś do osób zmagających się z raczyskiem. Słuchaj jeśli chodzi o dobre smaopoczucie to rak nie zabija odrazu tylko się powoli rozwija. Większość osób pewnie mogłoby Ci napisać że ich chorzy gdyby nie diagnoza to wszystko OK. Moja mama to samo, jak ją zobaczyła moja ciotka to stwierdziła, że z tym rakiem to trochę chyba przesadzamy.
Pozdrawiam Cię serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group