1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-25, 10:07   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Strasznie mi przykro.
Przyjmij moje kondolencje.
RIP [*][*][*]
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-28, 11:08   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Super, że Tacie się poprawia.
Grzybicy nie można bagatelizować. A może Tata bierze jakieś strydy ? Po nich grzybica nie jest niczym nienormalnym. Zgłoś to koniecznie.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za powodzenie leczenia.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 12:21   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz co do wyników to należą wam się bo to jest pacjenta więc łaski nie robią. Od nas nawet nie chcieli oryginałów tylko kserokopię. Powtarzam łaski nie robią te wyniki są Wasze.
Dobrze, że wyniki są na tyle dobre żeby kontynuować leczenie.
Pozdrawiam
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 07:35   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Bardzo dobrze, że pierwszą potyczkę z rakiem macie wygraną i że Tata dobrze przechodzi chemię. Trzymam kciuki za jak najlepsze efekty leczenia.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-06, 23:34   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Choroba jest zaawansowana, niestety wg mnie jest to leczenie paliatywne. Z tak zaawansowanego nowotworu o wyleczeniu nie może być mowy.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-06, 00:34   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Wiesz wszystko zależy od schematu chemii. Nie wiem czy macie wynik histopatologiczny nowotworu. Na jego podstawie można ustalić typ i stopień złośliwości nowotworu. Gra idzie o życie więc chemia i jej skutki odchodzą na plan dalszy. Odnośnie chemii też mądrych nie ma. Każdy organizm przechodzi ją inaczej co nie zmienia faktu że leczenie onkologiczne do przyjemnych nie należy.
Trzymaj się mocno
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
awilem

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-05, 23:40   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Witaj renbaz
Przykro mi, że dołączasz do grona osób dotkniętych tym choróbskiem. Niestety agni5 wyłożyła Ci całą prawdę o zaawansowaniu choroby. Zajęcie węzłów chłonnych śródpiersia zmiany w obydwu płucach, chorba bardzo zaawansowana, operacja wykluczona szanse statystycznie niewielkie. Musisz zdawać sobie sprawę z czym walczycie.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group