1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-20, 12:23   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Trzymaj sie :/pociesza:/
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-11, 21:49   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Przyjmij wyrazy współczucia...[*]
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-08, 09:05   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, ciesze się ze tato jest w dobrej formie, oby tak dalej. Trzymam kciuki za wyniki :tull:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-27, 21:39   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Bardzo mi przykro ze tyle złego Cię spotyka. Jest najniższy stopień złośliwości i choroba nie była zaawansowana jak sama mówisz więc nie będzie źle. Trzymaj sie i nie załamuj, choć domyślam sie jakie to trudne w takiej sytuacji. Bedzie dobrze!!! Nie moze być inaczej!!!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-25, 09:51   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, nie wiem jak to jest z ta chemia, jakie odstepy sa dopuszczalne zeby zadziałała. A moze poproscie lekarza o Megace skoro tato tak chudnie szybko. Mam nadzieję ze sytuacja sie poprawi i tato przestanie chudnać. Trzymam kciuki i życze tacie dużo zdrówka.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 13:47   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, no to miejmy nadzieje ze po kolejnej chemii i ten drugi też sie wchłonie. Dużo zdrówka tacie życze, zeby wyniki jak najszybciej się poprawiły i mógł kontynuowac leczenie.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 16:55   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, no i jak po wizycie? Co powiedział lekarz? Ciesze sie razem z Tobą z tych dobrych wiadomości.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-08, 21:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, moja mama o ile dobrze pamietam też miała takie bóle rąk i nóg,a jeszcze gorszy ból w klatce piersiowej. Nawet byłam z nia na dyzurze bo myslała ze to serce ale miała wszystkie badania na serce i okazało się ze to od chemii były takie ataki. Wydawało jej sie ze sie dusi i strasznie bolało ale trwało to max. 5 minut taki atak. Brała napewno podczas chemii Ketonal ale nie wiem jaką dawkę niestety :?ale?: i chyba brała przy ketonalu coś osłonowego na żołądek, chyba Gasec o ile dobrze kojarzę. Życzę aby tacie jak najszybciej minęły te uciążliwe skutki uboczne. Trzymajcie się. Pozdrawiam.

PS. Też mam dwoje dzieci a moja mama jest sama, tzn z babcią 92letnia i nie ma jej kto pomóc w razie czego, więc wiem jaka się czujesz rozerwana. Chciałoby sie być z mężem i dziećmi a jednocześnie z rodzicami w takiej sytuacji a nie zawsze jest taka mozliwość.
A może mama mogłaby jakos po cichaczu przed tata zadzwonic pod ten numer który tata dostał i zapytać?
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
banialuka

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 41185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-06, 09:12   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, myślę ze tata miał podawane zastrzyki przeciwwymiotne, bo zawsze podają albo zastrzyki albo tabletki. Trzymam kciuki aby u taty nie wystąpiły żadne skutki uboczne. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group