1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
beata0970b

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13588

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-03, 18:33   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Mówiąc o ukierunkowaniu miałam na myśli ,że powie co po operacji albo tak jak w przypadku mojego taty przed operacją zalecił 3 miesięczną kurację sutentem żeby " uspokoić " rozrost i stworzyć lepsze warunki do operacji.Czy była to dobra decyzja będziemy wiedzieć pod koniec marca bo wtedy będą badania i zabieg.Każdy przypadek jest inny.A trzeba naprawdę dużo szukać i słuchać ludzi którzy przez to przeszli , nikt za nas tego nie zrobi lepiej.U nas też urolog nie kazał iść do onkologa a jak pytałam o dodatkowe leczenie to mówił,ze nie trzeba.A może wtedy nie byłoby kolejnego rzutu choroby.
Pozdrawiam i próbuj dostać się do profesora.
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
beata0970b

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13588

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-03, 16:26   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Witaj
ja dzwoniłam dzisiaj i zapisalam się na 4 kwietnia w Warszawie.Był jeszcze termin 22 marca ale w Otwocku.Nie wiem gdzie mieszkasz ale dobrym pomyslem byłoby pojechać nawet samemu z mamy wynikami skoro nie czuje sie najlepiej,ja też dwa razy bylam sama i dużo było takich osob,tzn dzieci z wyinkami rodzicow itp.Bo wtedy może prof.wdrożyłby jakieś leczenie wczesniej albo trochę ukierunkował, tym bardziej,że wszędzie się na coś czeka,na wizytę , na badanie,na leki itd.
Pewnie już wiesz,że czas jest bardzo ważny.
Pozdrawiam serdecznie

beata
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group