1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
benio.pl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13588

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-04-05, 22:01   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Myślę, że mieliscie dużo szczęścia podejmując decyzję o leczeniu u profesora Szczylika. To jest duża szansa na poprawę i przedłużenia życia. Mnie rodzina w październiku 2009 roku, w bólu i ledwo trzymającego się na nogach dostarczyła do renomowanej placówki onkologicznej. W opisie dokumentacji stwierdzono "pacjent skołowany, brak kontaktu, źródłem informacji jest żona". Stwierdzono hipercalcemię, kreatynika 5,6, wyniki krwi złe. Po czterech dniach wypisano mnie z zaleceniem kontaktu z przychodnią nefrologiczną w celu ustabilizowania pracy nerki (sic?) i wskazaniem udania się do oddziału tarakochirurgii celem nakłucia jamy opłucnowej . Piętro wyżej w tej placówce znajduje się oddział tarakochirurgii. Do specjalisty w przychodniach są długie terminy. Ale po rozmowie z lekarzem nefrologiem już następnego dnia leżałem na oddziale nefrologii. Mniej więcej w tym samym czasie skontaktowałem się z profesorem Szczylikiem na Kawczej. Rady, zalecenia, kontakt bardzo mi pomogły, dzięki temu jak i tzw chemi niestandartowej dostałem już 18 miesięcy drugiego życia. Mogę siebie okreslić jako fana profesora Szczylika.
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
benio.pl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13588

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-01, 21:09   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Jak wyjdzie że to nowotwór złośliwy, to można się zastanawiać jak pomóc. Jak niezłosliwy, to pomoc będzie niepotrzebna. Teraz to modlitwa jest potrzebna, żeby wyszło to drugie.
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
benio.pl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13588

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-01, 03:43   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Ida,
szanse są duże. Po pierwsze, ważny będzie wynik histopatologiczny po operacji nerki.
Po drugie, termin, jak najszybszy leczenia chemią. Jest już duża grupa leków przedłużajacych znacznie życie, często o kilka lat. Przeczytaj wątek pixi, tam jest wiele informacji, ktore pomogą Ci podjąć własciwe decyzje.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group