1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
betsi

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-22, 22:47   Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
tak, to prawda,na świecie chodzi masa złych, okrutnych ludzi, pijaków, zboczeńców i nic....
mój mąż też jest dobrą osobą i co?młodą -31 lat.i też zachorował :-( mówi się,że cierpimy za grzechy innych!może coś w tym jest?
też zadawałam sobie to pytanie, dlaczego my?
może się kiedyś tego dowiemy...
  Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
betsi

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-22, 21:53   Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
nastka naprawdę Tobie współczuję :-( jedyna moja rada,to to,aby nie pokazywać po sobie bezsilności, niemocy i złości.Nie dziwię mu się,że się denerwuje,nie pamięta wielu rzeczy- to niezależne jest od niego.czerniak jest okrutny i najgorsze to to,że daje właśnie przeżuty do mózgu. nie mogę tego pojąc,że takie niepozorne znamię,pieprzyk, takie małe g..no daje aż tyle złego :--: przytulam mocno :tull:
  Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
betsi

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-22, 14:51   Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
wiem kochana,chciałoby się pomóc,ale nie można :-( najgorsze jest patrzeć jak bliska osoba cierpi. brak słów!
a twój mąż jak się czuje fizycznie i psychicznie? naprawdę,lekarze nieraz są omylni, i sami nie wiedza czy to cud czy człowiek jest aż tak silny?życzę Wam jeszcze wielu lat bycia razem jak najmniej cierpienia!!!buziaki
  Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
betsi

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-21, 22:42   Temat: Jak pomóc sobie i mężowi
nastka kochana tak bardzo mi przykro :-( mój mąż ma chłoniaka.teraz będzie miał badania kontrolne i też się bardzo martwię.
ja tak jak ty te z się leczyłam,i dalej mam nerwicę.Powiedz, gdzie mąż miał tego cholernego czerniaka,płaski, ciemny? ja teraz tez się wszystkiego doszukuję,mam pod biustem takiego i boję się iść do dermatologa,bo wiem,ze czerniak to paskudztwo :| czy jest źle?co teraz mówią lekarze?to niesprawiedliwe, czasami mam pretensje do Boga,o tą niesprawiedliwość.nie wiem naprawdę co powiedzieć,trzeba walczyć, wiem,ze chorzy najbardziej martwią się o swoich bliskich,pocieszają,a powinno być odwrotnie.trzymaj się kochana
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group