1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 12673

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-01, 12:48   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Namawiałeś żonę na konsultacje u innego lekarza, udało Ci sie ją namówić ?
CIN1, duża nadżerka, mocne krwawienia, mieśniak, duże bóle. Tutaj jest potrzebny dobry lekarz i porządna diagnostyka.

[ Dodano: 2014-08-01, 13:03 ]
Zastanawiam mnie jedna rzecz,cały czas mi w głowie siedzi, dlatego w Waszym imieniu zadam pytanie.
Czy mimo dużych krwawień można przeprowadzić kolposkopie?
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 12673

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-06-08, 18:53   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Moim zdaniem Twoja żona zwyczajnie sie przestraszyła jak każda z nas która otrzymuje zły wynik cytologii .
Powinieneś żonie wytłumaczyć ,że na razie nie ma czego leczyć .Prawdopodobnie skończy sie na leczeniu przeciw zapalnym - globulkami .
Krwawienie o którym piszesz może świadczyć o nadżerce .Która dotyka wiele kobiet .
Jednak nie można tego wyniku zostawić samemu sobie ,tylko trzeba sie do końca zdiagnozować .Zrobiła cytologie - bardzo dobrze :) .Teraz trzeba zrobić kolposkopie .Jest to zupełnie bezbolesne badanie .Nie ma sie czego bać .
Jeżeli chcesz mogę Ci wysłać na prv numer tel. i żona może do mnie zadzwonić .Chętnie jej opowiem jak to u mnie wyglądało .
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 12673

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-06-07, 15:21   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Witaj :)
Cytologia Twojej żony nie jest powodem do wielkiego zmartwienia aczkolwiek wymaga obserwacji a przede wszystkim przeprowadzenia kolposkopii .
Często lekarze przy Cin1 zalecają leczenie globulkami nie kierując na kolposkopie .Moim zdaniem opierając sie na własnych doświadczeniach należy ją przeprowadzić chociażby prywatnie ( koszt badania ok 80zł ). Po tym badaniu dokładnie będzie można określić jak duże są zmiany .
Cin1 często samo sie usuwa ale na to trzeba czasu .Czasami jest to długi proces .
Najczęsciej wraz z Cin1 podejrzewa się obecność wirusa HPV.
Czy Twoja żona konsultowała już ten wynik z lekarzem ?
Jakie są zalecenia ?
Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group