1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpoznanie: Carcinoma microcellulare płuca prawego (ED)
billyb

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 17566

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-31, 10:38   Temat: Rozpoznanie: Carcinoma microcellulare płuca prawego (ED)
Bea,

przyjmij wyrazy współczucia.
  Temat: Rozpoznanie: Carcinoma microcellulare płuca prawego (ED)
billyb

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 17566

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-30, 07:39   Temat: Rozpoznanie: Carcinoma microcellulare płuca prawego (ED)
@BeaNicolo

Zrobisz tak, jak sama zadecydujesz. Rozumiem motywy tej aktywności, ale tak jak moi poprzednicy - odradzam. W tym stadium nie ma żadnych sposobów, by wpłynąć pozytywnie na bieg wydarzeń. Owszem, możesz zaszkodzić, np. turboodżywki i substytuty podawane w tym momencie raczej dodadzą rakowi energii.
Wiem, że jest Ci bardzo ciężko, ale musisz uzmysłowić sobie , jak niewiele czasu mu zostało. Nie inwestuj w pseudonaukowców i brzytwy, których tonący się chwytają. Wydaj te pieniądze na ojca. Zastanów się. Może chciałby gdzieś pojechać, coś zobaczyć, kogoś odwiedzić, z kimś się pogodzić?

Jeden człowiek, którego los znam, pojechał do Maroko na miesiąc przed śmiercią. Był w niezłej kondycji, tylko coraz słabszy. Takie miał marzenie. Był szczęśliwy jak wrócił, chociaż wiedział, jak bliski jest koniec.

Zastanów się.
  Temat: Rozpoznanie: Carcinoma microcellulare płuca prawego (ED)
billyb

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 17566

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-29, 13:43   Temat: Rozpoznanie: Carcinoma microcellulare płuca prawego (ED)
Niestety, rokowania są bardzo złe.
Ten rodzaj raka należy do najgorszych w ogóle.
Jedynym sposobem leczenia byłaby chemioterapia paliatywna, ale mam wątpliwości, czy jest ona możliwa przy tak fatalnym stanie zdrowia Twojego ojca. Twój wywód jest bardzo lakoniczny, więc zastrzegam, że i moja ocena nie jest całkowicie pewna.

Jeżeli jednak ta diagnoza przy tym stanie zdrowia się potwierdzi, to Twojemu tacie pozostało niewiele miesięcy życia. Medycyna byłaby w takiej sytuacji niemal zupełnie bezsilna.

Przykro mi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group