1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POGADUCHA
blatka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-13, 20:49   Temat: POGADUCHA
Dziękuję Wam za wsparcie i Wszystkich serdecznie pozdrawiam :)
  Temat: POGADUCHA
blatka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-13, 20:35   Temat: POGADUCHA
Madziorek,

wiesz ja na forum to jak dziecko we mgle :) Do tej pory trzymałam się tylko wątku mojego Taty, teraz czas opuścić gniazdo ;) Dobrze, że mnie rozumiesz. Ja nie zamierzam tutaj nikogo linczować, ja tylko chcę abyśmy my pacjenci mieli prawa. Bardzo chwalę opiekę lekarzy ze Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie. Tata do ostatnich chwil miał zarówno opiekę lekarzy jak i pielęgniarek. I proszę mi wierzyć, tak jak dyrekcja szpitala zachowała się po śmierci mojego Taty, do tej pory wzrusza mnie ich gest, nie mogę mówić o szczegółach bo jest to bardzo osobista sprawa. Dlatego wiem, że można, że lekarze też są ludźmi i tylko z takimi osobami chcę mieć do czynienia!
  Temat: POGADUCHA
blatka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-13, 19:42   Temat: POGADUCHA
" ...off top. Drodzy Koledzy i Koleżanki na dyskusje o postępowaniu, kontraktach lub ewentualnie na popsioczenie jak nam ciężko przechodzić przez to, przez co przechodzimy zapraszam np. do mnie:
Pogaduchy u Madziorka, bo przecież Jacek chciał uzyskać pomoc dla Taty a nie... zapraszam
Na forum pomagają lekarze- oni robią to, bo mają w sobie niesamowite pokłady empatii, niestety takie posty ich nie motywują. Oni potrzebują danych o pacjencie,wyników badań i niestety przedzierają się przez niezbyt sympatyczne posty. Dajmy im pracować, pomagać a pogadajmy tam gdzie do tego miejsce. ..."


Madziorku,
ja naprawdę szanuję pracę naszych lekarzy i nie tylko, nikomu nie chcę rzucać kłód pod nogi, moje emocje nie są związane z bólem po stracie Taty, natomiast wszystko co piszę chce żeby służyło pomocy. Lekarze, którzy posiadają empatię w stosunku do swoich pacjentów, nie stracą jej (na pewno) po moich postach, a Ci którzy traktują swoją pracę jako przymus może zastanowią się nad tym, że pacjent z chorobą w fazie termalnej też ma prawa, mojemu Tacie we wspomnianym Instytucie tego nie dano stąd moje rozgoryczenie. Może takie głosy jak mój spowoduję, że Instytut wyżej wspomniany zastanowi się nad dodatkową możliwością informowania pacjentów albo ich rodzin, ewentualne dokładnie rozważy dobór lekarzy. Celowo, nie wspominam nazwiska lekarza, choć wiem że nie cieszy się dobrą opinią (inne fora), mam nadzieję że podejście do chorych najwyższy czas zmienić.
  Temat: POGADUCHA
blatka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-04-07, 19:32   Temat: POGADUCHA
BRAWO dla tej małej panny :brav: :brav: :brav:
Nadzieja nie przejmuj się, Malutka sobie poradzi a jak nie to na pewno przejdzie wszystko łatwiej. Wiem coś o tym. Moja Tośka (znaczy chrześnica) w wieku dwóch miesięcy miała zabieg wycięcia 2 cm kaszaka(?) nad brwią. Poszło gładko i po dwóch dniach zachowywała się jakby nic się nie stało. Na pewno będzie dobrze takie maluszki radzą sobie lepiej. Trzymam kciuki za KAROLA :mrgreen: i za Ciebie oczywiście :)
  Temat: POGADUCHA
blatka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-04-02, 13:59   Temat: POGADUCHA
Nadzieja,
samych radości :mrgreen: a Karolce wspaniałego życia ... lepiej późno złożyć życzenia niż wcale :mrgreen:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group